Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy cukrászdában...

Milyen egy cukrászdában dolgozni eladóként? Mennyi kb a fizetés?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossz. Kb minimákbėr.
2019. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy egy kis városi sarki cukrászda 0 forgalommal vagy egy jól menő belvárosi cukrszdáról van szó.


A fizetés szerintem se túl sok.

2019. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok olyan cukrászdát, ahol az eladó csak eladó, kasszázik meg csomagolja a sütit, de semmi egyéb, kicsi a forgalom, óránként 1 ember esik be jó esetben, a fizetése meg a szakmunkás minimálbér.

Meg tudok olyat is, ahol az eladó vagy cukrász is egyben vagy megtanulta az egyszerűbb sütemények és pogácsák elkészítését, csinálja is őket, dekorál, kávét főz, marcipánt formáz, tortát szeletel, mellette mosogat, takarít, kiszolgál óránként 25-30 embert, nap végén meg standol... itt mondjuk 200 fölött keres mindenki + a borravaló, ami néha napi 10-20 ezer fejenként.

2019. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Gondoltam, hogy a fizetés nem lehet túl sok, de amíg a saját szakmámban nem találok állást, addig muszáj elvállalnom.

2019. jan. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!