Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem köszöntött fel...

Miért nem köszöntött fel senki a munkahelyemen se?

Figyelt kérdés
Szülinapom van senki nem köszöntött fel csak a párom. Tudják h ma van a szülinapom. Direkt nem köszöntöttek fel? Miert ilyen bunkok?
2019. jan. 12. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Vittél sütit és üdítőt, h megvendégeld őket? Neeem? Miért vagy ilyen bun kó?


Isten éltessen!

2019. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert a kollégáid, és nem a haverjaid. Dolgozni jártok be, nem puszipajtáskodni, arra ott vannak az igazi barátok, és a családtagok! Boldog szülinapot! :)
2019. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Boldog szulinapot. Aki igazan fontos az felkoszontott. Attol fugg mennyi ideje dolgozol ott es mennyire vagy joban veluk ha nem puszi puszi akkor ne varj semmit.

Amugy ilyenkor az unnepelt tart egy kis ellatast kis udito, suti,ragcsa szoval nem csodalkoznek.

2019. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Vittem sütit hozzá sem nyúlt senki. Már 5 éve ott dolgozok mindig felszoktak köszönteni most nem tudom mi bajuk van
2019. jan. 12. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot:))
2019. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet valaki terjesztett rolad valamit vagy azota megvaltozott az emberek velemenye rolad es igy nem torodnek vele
2019. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2019. jan. 12. 21:05
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha vittél sütit, tényleg nagy bunkóság, hogy nem nyúltak hozzá. Engem a sírás kapott volna el, máskor tuti nem vinnék.

Aki fontos az fel fog köszönteni.

Boldog születésnapot neked!! Ne szomorkodj ;)

2019. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 8 Köszönöm:)

Hát nehéz volt ott kibírni hogy ne sírjak ,de mikor hazaértem egyböl sírtam

2019. jan. 12. 21:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen elhiszem. Én is a szívemre veszek ilyen dolgokat. De ne rontsa el a szülinapod ez! A párod szeret az a fontos!
2019. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!