Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Miért nem köszöntött fel senki a munkahelyemen se?

Szülinapom van senki nem köszöntött fel csak a párom. Tudják h ma van a szülinapom. Direkt nem köszöntöttek fel? Miert ilyen bunkok?

jan. 12. 19:54  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Vittél sütit és üdítőt, h megvendégeld őket? Neeem? Miért vagy ilyen bun kó?

Isten éltessen!

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont jan. 12. 20:00 Privát üzenet
Mert a kollégáid, és nem a haverjaid. Dolgozni jártok be, nem puszipajtáskodni, arra ott vannak az igazi barátok, és a családtagok! Boldog szülinapot! :)

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont jan. 12. 20:02 Privát üzenet

Boldog szulinapot. Aki igazan fontos az felkoszontott. Attol fugg mennyi ideje dolgozol ott es mennyire vagy joban veluk ha nem puszi puszi akkor ne varj semmit.

Amugy ilyenkor az unnepelt tart egy kis ellatast kis udito, suti,ragcsa szoval nem csodalkoznek.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont jan. 12. 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vittem sütit hozzá sem nyúlt senki. Már 5 éve ott dolgozok mindig felszoktak köszönteni most nem tudom mi bajuk van

# 4/14Időpont jan. 12. 21:00 Privát üzenet
Boldog születésnapot:))

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont jan. 12. 21:00 Privát üzenet
Lehet valaki terjesztett rolad valamit vagy azota megvaltozott az emberek velemenye rolad es igy nem torodnek vele

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont jan. 12. 21:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm:))

# 7/14Időpont jan. 12. 21:05 Privát üzenet

Ha vittél sütit, tényleg nagy bunkóság, hogy nem nyúltak hozzá. Engem a sírás kapott volna el, máskor tuti nem vinnék.

Aki fontos az fel fog köszönteni.

Boldog születésnapot neked!! Ne szomorkodj ;)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont jan. 12. 21:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

# 8 Köszönöm:)

Hát nehéz volt ott kibírni hogy ne sírjak ,de mikor hazaértem egyböl sírtam

# 9/14Időpont jan. 12. 21:38 Privát üzenet
Igen elhiszem. Én is a szívemre veszek ilyen dolgokat. De ne rontsa el a szülinapod ez! A párod szeret az a fontos!

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont jan. 12. 21:51 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A munkahelyemen rossz a bejárati ajtózár, alig lehet bejutni de kicserélni nem akarja senki. Csináltassam meg én?
A munkahelyemen elrontottam egy nagyon drága gépet, de senki se látta. Inkább ne szóljak senkinek, vagy valljam be, hogy én voltam? 100 ezer forintos gép.
Garantált bérminimum kinek jár? Középfokú végzettséggel töltök be biztosítónál adminisztrátor munkakört. Eddig a munkahelyemen senki nem tudott még tájékoztatni.
Mit tegyek ha a munkahelyemen az adóigazolást sokadik kérésemre se adják ki? Majd, most nem, megkapod nyugi… és senki se kapja meg. Olyan megoldást kérek ami nem jár állásom elvesztésével!
A munkahelyemen észrevettem, hogy az egyik recepcióscsaj folyton a haját ba**tatja, nem fulldirekt csak, hanem meg is feledkezik magáról néha, amikor nincs ott senki akkor is...
Mit csináljak ha a munkahelyemen figyelik a számítógépeket? Kamera is van az étkezdében, de senki sem tudja, hogy hangot is rögzít-e, vagy csak képet készít?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!