Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem köszöntött fel...

Miért nem köszöntött fel senki a munkahelyemen se?

Figyelt kérdés
Szülinapom van senki nem köszöntött fel csak a párom. Tudják h ma van a szülinapom. Direkt nem köszöntöttek fel? Miert ilyen bunkok?
2019. jan. 12. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Őszinte leszek...


Ki a frászt érdekel, hogy neked szülinapod van?


A munkahely nem galambdúc. Oda elsősorban azért járunk, hogy dolgozzunk, nem barátkozni.


Én sem igazán tudom fejben tartani a kollégáim születésnapját, ugyanis rengeteg munkatársam van.


Megint más a helyzet, ha kicsi a közösség, de ezt egyrészt nem írtad, másrészt változtat valamit a helyzeten?


Lehet, nem kedvelnek téged, de nem is azért jársz be.


Isten éltessen.

2019. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

ember. lassan 20 éve vagyok egy helyen. soha az életben 1x se köszöntött fel senki. soha.


de el se várom ez fel se merül mert ez csak egy szaros okádék munkahely és nem család. aki itt van azokat le se szarom nem is tudják mikor van a szülinapom én se az övékét és kész. leszarom őket ők leszarnak engem és ennek így kell lennie mert ez MUNKAHELY.

2019. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Munkahelyen amúgy is névnapot szoktak köszönteni (nekem az is nyűg volt mindig, mármint a sajátom.)
2019. jan. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A volt munkahelyem neked való volna. Ott egy listán nyilvántartották mindenki szülinapját és névnapját is, és tartani kellett, akár akart valaki, akár nem, az egész egy kínos feszengés volt, főleg mikor olyat kellett köszönteni, akivel jó ha havonta pár szót beszélt az ember. Szerintem egy szülinap magánügy és nem munkahelyre való.
2019. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Trogdor ***** válasza:

Ez gyakori dolog, hogy önérzetes az ember és egy idő után úgy gondolja, hogy a kollégái többek kicsivel mint kollégák.

Én is ilyen voltam, tudtak bántani ezek a dolgok, de sajnos meg kell tanulni tartani azt a bizonyos 2 lépés távolságot, hogy megkíméld magad.

2019. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Általános iskolában még én is hisztiztem volna, ha nem köszöntenek fel a szülinapomon. De hogy egy felnőtt, dolgozó ember ilyesmin úgy megsértődjön, hogy kérdést írjon ki róla, az már azért durva.
2019. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!