Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthonról végezhető munka!...

Otthonról végezhető munka! Álom vagy valóság?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen hirdetés jön velem szembe, de én annyira tartok ezektől. Pl. értékesítés, pl. telefonos izék stb. Van aki ebben dolgozik? Milyen a tapasztalatod? Valóban megéri, vagy ébredjünk fel végre?

2019. jan. 13. 11:21
1 2
 11/12 Ericsdog válasza:

Nagyon sok értelmes hozzászólás volt már, így talán nem is kellett volna hozzászólnom, de a tapasztalatomat meg szeretném osztani, hátha segítek vele valakinek!


1. Online munka: Ez gyakorlatilag nem létezik! Az interneten elérhető dolgok nem alkalmasak munkára. Én két oldalt találtam, ami eredményes lehet, de mindkettő akkor eredményes ha fel tudsz építeni magad alá három mélységben egy fát, aminek a levelei aktívan dolgoznak, rajtad kívül. Az egyik a " [link] " ahol kapsz 5 dollárt kezdetbe, és ha befizetsz te is 1 dollárt, akkor felhasználhatod az accountodba kapott pénzt és vásárolhatsz magad alá embereket akár 100dollárért, akiknek a munkájából kapsz valamennyit, és te a napi munka, tehát hírdetési oldalak megnézésével kereshetsz naponta 20 forintot. Így tehát havonta 600 forintot, vagyis kettő dollárt kereshetsz plusz az alattad levők aktivitása szerint havi 5-50-100 dollárt lehet elérni, aminek a tízszerese kéne ahhoz hogy jövedelem helyettesítővé tudjon válni!

Másik működő oldal a " [link] " ahol van több feladat is, ami megjelenik a profilodba, de a legegyszerűbb a kérdésekre válaszolás, ami tesztes, és a négy válasz közül a rosszra kattintás után visszakapod a kérdést, és csak akkor enged tovább mikor a jó választ jelölted be. Itt nagyon változatos kérdéseket kapunk, de a teszteknél ha odafigyelünk a helyes válasz helyzetére, előfordul, hogy egymást követő 5-8 válasz ugyanott helyezkedik el, ezért nem kell még elolvasni se a kérdést! És ha nem jó akkor elolvasod, és próbálsz mást megjelölni. Nálam a jobb felső helyes válasz után szokott megismétlődni a jobb felső helyes válasz, és most már van úgy, hogy a kapott 15 kérdésből csak ötöt olvasok el, mert nincs semmi hátránya a rossz válasz megjelölésének, ha az időráfordítást nem nézzük, de ha belegondolunk, hogy a kérdés végigolvasása is idő, és a helyes választ nem garantált, hogy tudni fogjuk, így szerintem ez a módszer kifizetődő, főleg ha az alattad levő embereknek is mondod, és ők is alkalmazzák.

2. Biztosítási értékesítőként is dolgoztam, ami nagyon kellemetlen volt mert havonta fizetnem kellett 50000 forintot az államnak, mert KATA-s vállalkozóként csináltam, és ott nem kellett a számlázásra komolyan odafigyelni, a kapott jutalék a hó végén fizetésnek tekinthető volt, csak két évvel később derült ki, hogy kapott jutalékot a biztosító nem fizetésként küldte és visszakért tőlem 600000 forintot, mert nem minden szerződő tartotta meg az elkezdett szerződését két évig, és a biztosító visszakérte a kezdetben adott jutalék előleget. A jutalék, mondjuk életbiztosításonként jó volt, ha megtakarításos unit-link biztosítás volt, mert ott 60-70 ezer forint volt a húsz éves évi 144 ezer forintos, tehát havi 12 ezer forintos biztosítás jutaléka.

3. A legjobb ajánlható mlm-es munka az amit levélben tudok elküldeni, mert a cég biztonsága miatt nem adhatom itt ki az adatait! Genetikai szinten vizsgál mindent, és nyújt megoldást emberek problémáira, még az öregedést is tudnak segíteni elkerülni. Ha érdekel valakit itt írjon r-m, írjon valami elérhetőséget, és egy időablakot, amikor tudom keresni.

2019. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyilván néha ki kell mozdulni de alapvetően lehet programozóként otthon dolgozni. Nem arra gondolok, amikor egy konkrét cég alkalmaz, bár ha rugalmas a cég ott is lehet kompromisszumokat kötni.
2019. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!