Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Betanított munka (vagyis...

Betanított munka (vagyis operátor) 3 műszakos rend Bp-en mennyi a fizetés? Amit mondanak vs valóság

Figyelt kérdés

Tegyünk már tisztába valamit.

Azt hallom mindenünnen hogy itt Pesten 200 nettó alatt nincs ember semmire és még a sima operátorok is ennyi meg annyi, és itt 160-180-as ajánlatokkal (nettó!!!!!!) nem találnak kutyát se a cégek melózni.


Ehhez képest én gyakorló álláskeresőként azzal szembesülök sokadik alkalommal hogy 3 műszak betanított munka btto 140-160-180. Btto!!!! és nem nettó.

De a 180 btto az már nem heti 40 órás hanem legalább ennyi meg annyi túlóra meg hétvége.


És amikor kaptam egy btto 160-as ajánlatot felvettek volna, két nappal később már telefonáltak hogy nem jeleztem vissza időben elfogyott a hely hello van.... beteltek a helyek vagyis még btto 160-as melókra is kapkodnak. Pesten.



Akkor most mi ez a pofázás hogy nettó 200 alatt nincs ember?


2018. ápr. 15. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Már vagy fél évvel ezelőtt kitárgyaltuk, hogy nincs munkaerőhiány, nincs kolbászból a kerítés sehol sem, nem kell bedőlni. Segédmunkásként mégis hogyan gondoltad te azt, hogy kapsz nettó 200-at mikor szakmákban szakmai végzettséggel 110-et kapnak az emberek ?!
2018. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%
Magyarországon nincs munkaerőhiány,ordas nagy kamu az egész.
2018. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Tele van közmunkásokkal mind a mai napig az egész ország, akik 50-60 ezer forintokért dolgoznak, szerinted véletlenül ? Ha igaz lenne a nettó 200 már rég nem lenne közmunkás ebben az országban, hogy lehetsz ennyire naiv ?!
2018. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom miért kell ezt minden héten ezt megkérdezni XD

Kórházakba, szociális ágazatban is a szemétbe dobálják az önéletrajzokat, nem vesznek fel oda se embert dolgozni !

2018. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

A testvérem mérnök, hozzájuk az operátorokat 2-3 műszakba bruttó 165-ért veszik fel.

Biztos vannak helyek, ahol többet fizetnek, de gyárban operátornak nem fognak 200 nettót adni.

2018. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Én vidéki gyárban vagyok operátor. A nettó 160-180 az átlagom 12 órás műszakba, és leginkább akkor ennyi az annyi amikor több hétvégém és fizetett ünnepem van műszakba, főleg éjjelesbe. Ha túlórát is vállalok 1-2 alkalom akkor szűkösen de megvan a 200 nettó. Azok akik 3 szakban vannak ott csak a szakmunkások keresnek nettó 180-190 ezret, a végzettség nélküli kollégák legjobb esetben is a 140-150 nettót ha megkapják.

Munkaerőhiány ilyen téren valóban van, de elsősorban azokért a szakmunkásokért hajtanak akik sorban mennek külföldre 4x annyiért.

Egyébként munkaerőhiány Budapest és agglomeráció meg Győr térségében jellemző, többi helyen NEM!

2018. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Magyarországon nincs munkaerőhiány,ordas nagy kamu az egész."

👍

2018. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!