Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan érdemes 20 nap szabadsá...

Hogyan érdemes 20 nap szabadságot beosztani 1 évre? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt hogy érted? GOndolom nem Magyarországon élsz, itt 20 napról indul mindenki, a korral nő a mennyiség
2019. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, erdelyi vagyok.

Es itt a korod nem szamit, regiseg utan adnak plusz napokat.

2019. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én inkább többször veszek ki kevesebb napot.

Mindenszentek környékén kb egy hetet,karácsonyi szünetben is.

Ha kb.negyedévente hazamegyek,három napot szoktam kivenni.

Nyáron jobb szeretek a klimatizált irodában lenni.

Orvost,egyéb más ügyintézést igyekszem munka után intézni.

2019. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Magyarországon 20 nap az alapszabadság, erre jönnek idővel az életkor szerinti pótszabadságok, illetve ha van gyerek, akkor az alapján is van még valamennyi (gyerekek számától függ). Nem is tudom, van-e még valami, ami után jár ilyen.


Év végére - ha nem olyan a munkahely - érdemes hagyni. Én szombatokat azóta nem veszek ki, amióta egy munkahelyemen kötelező volt. Inkább a rákövetkező hétfőt, de azt sem szoktam mindig. A születésnapomat vagy a mellette lévő napokat veszem ki még újabban, amire tervezek előre. Aztán év közben jön a többi. Nálunk nincs kötelező leállás, amikor a munkahely kötelezően megmondja, hogy most kell elmenni szabira. Szóval viszonylag rugalmasak ebben. Tavaly voltak hétvégi utazásaim, azokhoz igazítottam a szabadságaim egy részét, előtte, utána plusz 1-1 nap. De nincs olyan, hogy minden évben ugyanúgy veszem ki ezeket, mindig máshogy alakul.

2019. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Év végére hagyok 3-4 napot, év közepén nyárra meg 5 napot.

Többit akkor, amikor kell ezért vagy azért.

2019. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!