Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy minden munkakez...

Normális, hogy minden munkakezdés előtt szorongok, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozok,mit tehetnék,hogy elmehessek innen,inkább lennék táppénzen,mint itt, sőt sokszor inkább beteget jelentek,csak ne kelljen bejönni. Ügyfelekkel dolgozok,mindig jopofizni kell,a főnökömnek folyton rossz a hangulata és nem merek kérdezni tőle semmit,a kollégák befasultak,nem tudok velük beszélgetni.fizu se túl sok,de kis településen kb ez lenne az egyetlen normálisabb munkahely, tehát váltani se tudnék, esetleg úgy,hogy bejárok nagyobb városba busszal.
2019. jan. 14. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a helyzetben voltam. Az elején jó volt minden. Aztán sík idegbeteg volt a főnöm minden nap. Inkább már kerültem. Sok emberrel kellett tartanom a kapcsolatot. Iszonyat sok volt a hülye. Az utolsó 3 hónapban pánikrohamaim voltak, depis lettem. Már nem is érdekelt a munka. Heteken át mondogattam mindenkinek elegem van. Aztán vmi miatt betelt a pohár. Már enni se tudtam. Sokszor annyira szorongtam hogy dadogni kezdtem. Amúgy is hajlamom van erre. Azóta keresgélek. Azt se bánnám ha takarítani, vagy szerelnem kellene egy üzemben. Csak ne legyenek ilyenek a körülmények.
2019. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom mi lenne a legjobb megoldás számodra. Egy mádik munkahely kicsit messzebb? Meg lehet próbálni.
2019. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor végül is felmondtál? Én is így vagyok vele inkább lenne pár hónap nyugi,amúgy nem rég váltottam erre a mostani munkahelyre,az előző se volt jobb sokkal,de ott legalább fizettek és a társaság is jobb volt.csak költözés miatt kellett helyben találnom..
2019. jan. 14. 08:49
 4/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem az első kommentelőnek ment.
2019. jan. 14. 08:52
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

A 2. Is én voltam. Csak lemaradt, így külön írtam. :)

Nos. Két cégnek dolgoztam egyszerre. Az egyiknél teljes munkaidőben bejelentve. Az a munkakör megszünt. Pontosabban én kértem mert már totàl kivoltám. A másik cégnél komolyabb feladataim voltak. Ott volt az őrült főnök. Mindenkivel kiabált stb.. na de a lényeg. Nála alkalmi munkavállaló voltam. Megkért menjek be 2 napra mert elutazik. Két nap alatt egyszer se hívott, másoknak üzengetett, mert a feleségével volt, nehogy fèltékeny legyen. Így hogy másoknak osztotta ki a feladataim végleg betelt a pohár. 2. Nap végén leadtam az irodakulcsot az egyik srácnak. Összepakoltam és eljöttem. Egy sms-t nem kaptam hogy akkor jöjjek- e vagy vmi a 3. Napon. Tiszta ideg voltam. Másnap reggel írt. Most már nem látlak blabla?? Igen leléptem. Sokkal nyugodtabb vagyok.

2019. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsi ha hosszú volt amit írtam
2019. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Szomorú, mikor ilyen a főnök. Legutóbbi helyemen mikor leléptem megmondtam nekik a frankót milyenek. Bárcsak előtte tettem volna meg, lehet maradtam volna mert talán rendeződtek volna a dolgok. Amúgy attól hogy rossz a főnök hangulata ne vedd magadra és merj kérdezni, mert az egy dolog és nem miattad olyan, inkább otthoni dolgok miatt lehet, de a munka is, biztos nem a kollégák miatt. Aki régóta dolgozik egy munkakörben évek óta, ez magyarázható azzal, hogy befásult. Amúgy lehet ha főnök lennék, több csapatépítőt tartanék, vagy játékos meetingeket, hogy az emberekről szóljon, ne mindig csak a munka. Ezt fel kéne ismerni a főnöknek és a munkahelynek...
2019. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem sajnos nem normális ha ezt érzed, de általános jelenség... és nem éri meg...
2019. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyességet mondok de ha velem ez lenne el mennék sofőrnek egy darabig, így dolgoznák is,fizetést is kapnák és szép helyeken is járhatnák aztán fel töltődök lesz egy kis pénzem is de csak akkor ha félre rakok és akkor lehetséges hogy arra is rá jönnék mit is akarok igazán csinálni? Esetleg máshol találnám meg a számításaimat.

Sima B jogsi is elég, akárcsak belföldön de nemzetközizni is lehet furgonnal,bocs hogy nem tudtam segíteni :-(

2019. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és bár van jogsim,de nem vonz a kamionsofőrködès.. de nyugis lehet a vadőr munka is ..bár azt se igen végzik nők..
2019. jan. 14. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!