Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan találtatok külföldön...

Ti hogyan találtatok külföldön munkát? Hogy sikerült elintézni?

Figyelt kérdés

Gondolok pl. Ausztria, Németország, Anglia.

Oké hogy a legegyszerűbb az hogy nyelvet tanul az ember, el is kezdtem egyszer valamikor, de már arra sincs pénzem. :(



2019. jan. 14. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek arra van pénze amire akar, kell egy motiváció is mert ha nincs akkor nem fogsz vele haladni, nekem sem volt és addig nem nagyon haladtam vele, igazából én ebből a könyvből kezdtem el tanulni,hogyan is néz ki belülről?

Vannak benne képek amitől érdekesebb szerintem aztán ugy le van írva németül a szó alá pedig hogyan kell ki ejteni és mellé pedig a magyar kiejtés, az a jó még hogy adnak hozzá CD amin először el mondja német anyanyelven aztán magyarul is így akár 2 féleképpen is tudod tanulni, ahogy néztem van ilyen könyv angolul is.

Vannak appok amit ugye le tudsz tölteni, abban is van 1-2 amit lehet használni és ingyenes.

2019. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd el felejtettem itt a könyv,ha angolt akarsz tanulni nézz szét biztos találsz [link]
2019. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt a könyvet megfogom nézni!

Ingyenes applikációt meg nem ismerek ami jó lenne.

2019. jan. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!