Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néznek le egy lányt...

Miért néznek le egy lányt azért, mert "csak egy titkárnő"? Titeket zavarna srácok?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon futottam bele ilyen kommentekbe, de teljesen felhúztam magam.

Egyrészt szerintem elég sokan diplomával/ felső fokú végzettséggel dolgoznak, ráadásul a nyelvtudás meg Office programok ismerete mindenhol alap.

Nincs mindenkinek olyan családi háttere, hogy fizetős fancy szakokon évekig tanuljon. Meg úgy egyáltalán... miért kell elítélni azt, aki dolgozik?



2019. jan. 20. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyalltalan nem kell > eleg felelossegteljes munka az nagyon sok helyen !
2019. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki beül egy irodába és nem protekcióval tette be a seggét full hülyén annak azért tudni kell valamit. A minimum pedig az érettségi meg valami szakképesítés hozzá. Aki buta nem tudja megcsinálni

Nem lehet mindeki Dr. meg miniszterelnök és nem is kell. Szerintem az emberi kapcsolatoknál nem a papírok fontosak, de ha igen rég rossz

2019. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Aki úgy véli az gondolom leginkább a sztereotípia miatt, hogy a titkárnő gyakran össze szűrik a levét a főnökkel

2019. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

miért lenne gáz?


nekem is lesz titkárnőm és előreláthatóan elég sokat fog vinni a vállán

most is ahol dolgozom ott is elég sok feladatot kapnak és fontos feladatokat, nem csak kávé főzés meg telefonálgatás a barátnőkkel

igaz sokan pofára mennek el ilyen munkára, viszont sok helyen nem elég az alap office és nyelv, hanem valamilyen irányban szaktudás is kell


inkább legyél titkárnő akár kevés tudással, mint diplomás naplopó, aki "én nem megyek el havi 150-ért" mentalitással várja a sült galambot az anyja/párja nyakán

2019. jan. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám titkárnő volt, neki köszönhetem - többek közt - a helyesírásomat és az időbeosztó képességemet. Egy full okos nő. Egyéb kérdés?
2019. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sok agyhalott pattogatott kukorica-zabáló a hülye amcsi filmekből indul ki, ahol a titkárnőcske mindig meg van húzogatva a főnök által, így a konklúziójuk csak annyiban merül ki, hogy minden titkárnő egy ri_banc.
2019. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nincs mindenkinek olyan családi háttere, hogy fizetős fancy szakokon évekig tanuljon", ellenben van szorgalma és kitartása, hogy állami finanszírizással tanuljon...


Másrészt nem zavar, mindenki olyan szakmát űz amire képes (ilyen olyan módon), nem kell mindenkinek diplomásnak lennie, nem mindenki alkalmas rá.

2019. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le őket,inkább sajnálom őket milyen sok munkát zúditanak rájuk.

20F

2019. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Minden tisztességes munka becsülendő, a nagyra való irodisták egy rétege van a legjobban felháborodva ha mocskos irodába kell dolgoznia, persze a takarítónő munkája semmibe van nézve.
2019. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá sok ész azért!
2019. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!