Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondja egy vendég a...

Miért mondja egy vendég a pultos srácra, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Kollégám mesélte, hogy a múltkor egy balhézó társaság azzal zárta le a vitát, hogy majd jönnek, ha a meleg srác (Én) dolgozik, mert nálam mindent lehet. Ugyanazt a fegyelmezett normális viselkedést várom el, mint a többi pultos. Nálam sem szabad a balhézás. Nem vagyok vékony, meg olykor nyálasan beszélek de az azért van, mert alapból öntelt, flegma vagyok. Barátnőim voltak mindig, a fiúk nem tartoznak az érdeklődési körömbe.

Állítólag a vendégek ittasak voltak. De a kollégámmal sem volt mindig felhőtlen a viszonyom, simán kinézem belőle, hogy csak fel akart hergelni...


Köszi a normális válaszokat!



2019. jan. 21. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad. Szopat a kollégád, de nem fogod élvezni. ;)
2019. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kisebb vitáink voltak, és tudja, hogy a szívemre veszem az ilyet... akkor nem is érdemes ezen rágódnom?
2019. jan. 21. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy pillanatig sem érdemes ezen rágódnod.
2019. jan. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dettó, a munkahelyek ilyenek. A vendég meg úgyis úgy fog viselkedni ahogy te megszabod, ha nem, akkor repül a helyről.
2019. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat! Rendesek vagytok. Nem tudom miért jó egy kollégának, ha ilyet hazudik nekem... pedig már nem vitázunk, mint amikor novemberben odakerült hozzánk. Én már több, mint egy éve itt dolgozom...
2019. jan. 22. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj ha a fiukat szereted.
2019. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!