Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 60 éves alkalmazott halálakor...

60 éves alkalmazott halálakor elgondolkodik a 70 feletti főnök vajon hogy ő sem él végtelen ideig?

Figyelt kérdés

Ha van egy 60-as alkalmazott aki nem beteg teljesen egészséges de kap villámcsapásként egy stroke-ot és az 1 nap alatt elviszi, akkor a főnök, aki maga 70 felett van és évtizedek óta kezelt szívbeteg (egyébként-tehát nem is egészséges) szóval ilyenkor azért a főnök elgondolkodik hogy ő sem végtelen ideig van itt?

Hogy maholnap lehet hogy őérte jön majd a hullaszállító?

Mert akkor tán bizonyos dolgokon még addig kéne változtatni (ld emberekhez való mocsok hozzáállása, gazfadsági pénzügyi simliskedések csalások) míg az élők sorában van, és az ideje az fogy!

Vagy edzen egy ilyen ember sose gondolkodik mert azt hiszi ő örökké itt lesz és tömi a zsebébe az elsíbolt pénzeket?


2019. jan. 22. 09:18
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekel.
2019. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek vajmi kevés köze van egymáshoz.
2019. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg forditsd meg a dolgot. Maximum azt gondolhatja, hogy ha 70 eivg ilyen voltam, akkor a maradek nehany hatralevoben mar mindegy milyen vagyok.
2019. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
93%

Naponta halnak meg minden kororsztályból emberek. Miért gondolkozna róla? Van jobb dolga.

Az alkalmazott és főnök megjelölésnek sincs semmi.értelme, mert nem minden főnök olyan, mint amilyennek te leírtad. Sőt.

Te nem szoktál azon gondolkozni, hogy a stresszes, gyűlölködő emberek általában hamarabb meghalnak?

2019. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
75%

Miért gondolkozna el.

Ha egy 20 vagy 30 éves meghal, akkor szerinted a többi fiatal elgondolkozik?

2019. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
55%
Nem, az alapítványi iskola sose fog megváltozni . . .
2019. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
a 6-os milyen Sherlock Holmes! rögtön felismeri a baj gyökerét! :))) Egyébként meg az emberek hajlamosak megfeledkezni arról a tényről, hogy egyszer el kell menni a földi árnyékvilágból.
2019. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
68%

A. Igen, elgondolkodik.

B. Nem, nem gondolkodik el.


Válaszd ki a szimpatikus választ, Balázska! Evvel zárható is a kérdés.

2019. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
68%

# 5


Én bizony elgondolkoztam.

Rengeteg 25-30 körüli hunyt el a környezetemben az elmúlt 2-3 évben.



70 évesen pláne elgondolozik az ember, amikor már amúgy se sok van neki hátra.

2019. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:

A világháborút, kényszermunkát, forradalmat, éhezést stb..-t is átélt mamám pl. 98 évig élt.


Vagyis a halál nem úgy válogat, hogy ki hány éves hanem, hogy nála ki következik a sorban!

Lehet, hogy éppen egy 20 éves...

2019. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!