Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen lehetséges?

Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, még főiskolába járok. De, van egy elképzelésem, hogy én nem fogok minden nap a drága munkahelyemre járni dolgozni, végignyomni 8,5 órát, aztán jönni haza. Nekem ne mondja meg senki, hogy mit hogy csináljak, mikorra menjek dolgozni, sőt még hétvégére is menjek stb. Én saját magamnak fogom beosztani az időmet. Majd azt fogok dolgozni, akár itthon amit szeretettel fogok csinálni.

Párom szülei kinevettek. Kicsit rosszul esik, hogy ezt csinálták.

Én hiszem, hogy úgy is lehet jól "keresni" ha nem munkahelyen dolgozom. És így legalább boldog leszek.

Mi a véleményetek erről?


2019. jan. 28. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenkèppen pròbáld meg!

A legfontosabb,hogy boldog legyèl.

Nem kinevetni kellett volna,hanem "hajtani" a cèl felè.

Sok sikert! :)

2019. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha elég jó vagy valamiben, akkor abból meg tudsz élni. Ha például te festesz, akkor azt akkor és ott csinálod amikor akarod. De szerintem azért valamennyi alkalmazkodó képesség akkor sem árt.
2019. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél vállalkozó. Viszont van aki többet dolgozik úgy, mintha alkalmazott lenne valahol.
2019. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szeretek rajzolni, kertészkedni, meg kreatív vagyok. Valami majdcsak lesz :)


Tudom, utolsó. Tartunk pár állatot, őket is szeretem. És őket nem érdekli, ha piros betűs ünnepek vannak, akkor is menni kell reggel adni nekik az enni valót.

2019. jan. 28. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeretek rajzolni, kertészkedni, meg kreatív vagyok

Ez hobbinak jo, de megelni eleg lesz?

2019. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan rokonom, aki sosem dolgozott állásban, de ő iskola után azonnal vállalkozásba kezdett (faipari technikusként fakereskedő lett). Az induló tőke megvolt a szülei révén, és megvolt a szemléletmód: szülei a gyerek kicsi korától vállalkozók voltak.


Úgyhogy ha meg tudod mondani, hogy

- miben fogsz vállalkozni,

- annak hol találod meg a piacát, megrendelői körét,

- mennyiért állítasz elő egy terméket/szolgáltatást, és abban mennyi költséged és mennyi munkaórád lesz


... nos, ha ezeket fel tudod vázolni, akkor komolyan vehető, amit mondtál.

Más esetben én is nevetnék rajtad.

2019. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viccnek jó.
2019. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most home office-ban vagyok kötetlen munkaidővel egy ideje. Számomra ez e legjobb forma, hogy én osztom be az időmet. Ha megtanulsz programozni, az adatelemzést és folyamatosan tanulsz munkád ideje alatt minden nap akkor még jó fizetésed is lesz. Mondjuk ha valami kivételes helyezte van lehet, hogy napi 12-6 órákat kell dolgoznod. Az ilyen munkákat nem csak úgy aládrakják ezért is meg kell dolgozni.
2019. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!