Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnök ki van akadva azon...

Ha a főnök ki van akadva azon hogy influenzaszeszonban sokan otthon vannak akkor mit várna voltaképp? Hogy betegen jöjjenek és 1 betegbnől legyen 20 másnapra?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem az ilyeneket. Vamnnak akik hiányoznak de hát tél van influenzaszezon, 35.000-en vannak megbetegedve (országos tisztifőorvos....) és bizon yinnen tőlünk is vannak hiányzók.


És a főnök egyfolytában pofázik hogy dologtalan senkik, otthon fetrnegenek ahelyett hogy dogoznának és BEZZEG Ő még 40 fokkal is bejön (hát ha olyan hülye.... jöjjön) de nem értem mit akar voltaképp? HOgy jöjjenenk be fertőző betegek és a mai 5 hiányzóból holnapra lesz 10 holnaputánra meg 20?


Ez kéne? Vagy mit akar voltaképp?

Mert azt várná el hogy bejöjjenek ha négykézláb is. És az jó lenne ha bejönne egy lázas beteg ember zéró terhelhetőséggel zéró közeli érdemi munkavégzéssel és ráadásul teleprüszkölne fertzőzne mindent ?

Az kéne? Vagy mit akar az ilyen?


2019. jan. 30. 08:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
5: Na igen. Az alkoholista , nyolc osztály végzettségű iskolaigazgatónak nyilván nem kunszt betegen bemenni. Csak leküldi a napi fél liter töményet, és már kutya baja. :)
2019. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A pasi maximalista, és ezt várja el másoktól is. Elég nagy csapda... így hogy lehet vállalkozást vezetni? Kérdem én mint másik vállalkozó...kinek szintén vannak "dolgozói"..bár én inkább barátaimnak tartom őket..
2019. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"..bár én inkább barátaimnak tartom őket.."


Te annak más vállalkozók főnökök meg (és ide tartozik a 90%-uk) igavonó barmoknak amit ütni kell és akkor húz.

Kit érdekel mi baja egy suhintás az ostorral és "meggyógyul"

ha meg nem, akkor ki van rúgva és veszi fel a következőt

2019. jan. 30. 11:22
 14/18 A kérdező kommentje:

"így hogy lehet vállalkozást vezetni?"


Éves fluktuáció majdnem 100%... ez mindent elmond. Az az állomány amely tavaly jan-ban még itt volt abból most 1 évvel később szinte senki sincs itt.

2019. jan. 30. 11:24
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha beteg vagy, akkor menj orvoshoz, maradj otthon, a főnököd meg fröcsögjön amit akar. Mit csinál? Max, ha visszajössz a betegszabiról, táppénzről, kirúg vagy benyeli. Ennyike.
2019. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
28%
15: Azt, ha kirúgja, szerencsétlen hova menjen? Egész Pest megyében csak közmunka akadna rongyos nettó ötvenért.
2019. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10%
Szóval az a főnököd, aki a rákos kollégádat visszahívta dolgozni két nappal a műtét után, és kirúgással fenyegette, az most nem rakja ki az influenzával otthon maradó emberkéket? Mesélj még Balázska!
2019. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%
Nincs influenza szezon annak van aki szar eletmodot folytat nem sportol nem mozog nem eszik egeszsegesen nem szed vitaminokat tehat sz@rik az immunrendszerere az lesz a beteges. Erre kellene inkabb odafigyelni.S akkor nincs ilyen gond.Amugyse kifizetodo a tappenz.
2019. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!