Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi motiváció?

Gólyaleves kérdése:

Munkahelyi motiváció?

Figyelt kérdés

Sziasztok

1.Titeket mi motivál a munka közben hogy dolgozzatok?

2.Szoktatok olyanra gondolni hogy "jaj holnap mehetek dolgozni" hogyan teszitek ezen az érzésen túl magatokat?

3.Illetve amikor hazaértek munkából mit szoktatok csinálni az alvásig?



2019. jan. 30. 14:59
 1/9 Tislerics Máté ***** válasza:
100%
A legjobb múzsa a határidő! :D
2019. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Erről jut eszembe amit az előttem szóló írt:


"Akkor a legkéjesebb semmit sem csinálni, amikor a legjobban szorít az idő!"

Dali


Ezen mikor olvastam, úgy felnevettem, annyira magamra ismertem. :D

2019. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na jó :D de úgy értem az első kérdést hogy például valakit a pénz motivál valakit meg a családja vagy esetleg hasznosnak érzi magát stb.
2019. jan. 30. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem az motivál, hogy pénzt kapok érte. Ha lenne bármi más módja annak, hogy pénzt keressek, egész biztosan nem járnék be dolgozni, mert annyira azért nem jó.

Mikor véget érnek a pihenőnapjaim, mindig gyűlölettel gondolok arra, hogy újra dolgoznom kell, de túl tudom tenni magamat rajta, mert eszembe jut, hogy másképp nem tudom eltartani magamat.

Mikor hazaérek, 15 percen belül alszom. 12 órás műszakokban nyomjuk az ipart, így sem tudom kipihenni magamat másnapra. Átöltözöm, megmosakodom, ha van erőm és éhes vagyok, eszem is valamit, aztán bezuhanok az ágyba.

2019. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régebben az motivált, hogy előrébb lépjek, ezáltal több pénzt keressek. Ameddig lehetett eljutottam, feljebb már nem osztanak nekem lapot.


Rengetegszer érzem azt, bár ne kéne bemenni. De muszáj.


Meló után bármi jöhet ha vagyok teljesen hulla. Kocsma nem ritkaság például....

2019. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hivatástudatom van, ami egyfaljta küldetés. Teljesen természetes, hogy azt dolgozom, amit, mert a saját legbelső vágyaim alapján választottam szakmát, a munkát az önmegvalósítás fontos részének tekintem, és folyamatosan keresem a fejlődés lehetőségét. Ezért inkább a szabadidő telik unalmasan, mert alig várom, hogy dolgozhassak.
2019. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.

Csoportban dolgozunk. Egyre kevésbé bírom a monotóniát, egyre brutálisabban szenvedek. Az motivál, hogy ne maradjak le a csoporttól, mert az se nekem, se nekik nem jó. Igyekszem hozni a csoport színvonalát.

Néhány munka csak az enyém, azokat valahogy szeretem is (vagy pont azért lett az enyém, mert szeretem: pár hónapig volt állati jó csoportvezetőnk). Ezeknél motivál, hogy az én "specialitásom" és számomra az átlagnál jobb munkák.



2. Munkán kóvül igyekszem nem gondolni a munkahelyemre. Ez eléggé sikerül is és ez tart életben.



3. Nem sok dologra van idő... Jelenleg képzem magam és sport, kb csak ebből a kettőből áll az életem.

2019. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1, Csak a feladat, hogy kész legyen;

2, Ma már nem érdekel, mert beláttam, hogy menni kell, még ha xar is;

3, Olvasás, netezés, ügyintézés, takarítás, tanulás.

2019. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. A havi fizetésem. A juttatásaim. Szeretem a napi munkavégzés közvetlen közegét, vagy is csípem a közvetlen kollégákat, akikkel együtt dolgozom. Szeretem az érzést, ha sikerül megoldani egy problémát, avagy letudni egy feladatot. Szeretem a szakmámat, ez motivál.


2. Mindennap gondolok erre, mert nehezen viselem a kötöttséget, ami a munkaidővel jár. Más bajom általában nincs vele.


3. Esti képzésre járok heti kétszer. A másik három hétköznapon munka után elmegyek bevásárolni, ügyet intézni, edzeni, vagy éppen csak tespedek a kanapén, olvasok, bármit csinálok. Mikor mit kíván az élet és a szervezetem.

2019. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!