Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezért elkuldhet a munkáltató?...

Ezért elkuldhet a munkáltató? Illetve mennyiben vagyok köteles beszámolni?

Figyelt kérdés

Jelenleg közigazgatásban dolgozom, ilyen irányú a végzettségem is. De.. Sajnos nem érzem jól magam ebben. Szeretnék logisztikat tanulni. Egyértelmű hogy más irány. Az lenne a kérdésem hogy kötelező a munkáltatómnak beszámolnom erről? Illetve mit gondoltok ezzel biztosan nem tetszést váltok ki igaz?


De itt maradni sem akarok annyira nem tetszik. Nem haladok előre sem pénzben sem szakmailag nem fejlődok. Nem vagyok megbecsulve úgy érzem.


2019. febr. 4. 09:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
OKJ? Ott lehet a csak szombati suli, egyetemi levelező szakokon péntek-szombat van oktatás, általában 2 hetente.
2019. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként nem haragszom, de ha neked a közszférában túl nagy a felelősség és bele akarsz szakadni a munkába, akkor felejtsd el a logisztikát. De tényleg.

Akkor el kell menni valami sor mellé könnyű fizikai munkára, gondolkozni nem kell, normát teljesíted és kész.

2019. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Miért te talán a közigazgatásban dolgozol?


Légyszíves ne ítélj úgy hogy nem tudod mi van most jelenleg a munkahelyemen. S mint mondtam nem a felelősséggel van a gondom vagy a munkával. Hanem azzal hogy ezért nem jár semmilyen elismerés! 3 éve ugyanazt a minimálbért kapom holott már nem egyszer szóltam érte. A munka nő a felelősség is nő, de a pénzem nem. Semmilyen egyéb juttatás nem jár emellett. Had ne soroljam...


Versenyszférában is dolgoznék ennyit hidd el de nem ennyi fizetésért hanem háromszor ennyiért mondjuk, s ez a nem mindegy. Legalább van látszatja.


Egyébként nem OKJ. Unokatesom is így végezte és minden héten szombaton volt neki. Egyeteme válogatja.

2019. febr. 4. 13:03
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyszer így, egyszer úgy, most akkor el kellene dönteni, hogy mi a baj. Ettől függetlenül nyomkodd a minuszt.

(Nem én dolgozom közszférában hanem közeli hozzátartozók, tudom mi megy ott)


Ha mégis kell a több felelősség és a kötetlen munkaidő, akkor menj csak logisztikai irányba (én viszont ezt csinálom, szóval van mihez hasonlítani) A logisztika nem olyan, hogy 8-tól 4-ig bent vagyok és utána eldobok mindent és mintha nem is létezne a munkahely, ezt nagyon gondold meg.

2019. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tessék?? Végig arról írtam hogy nem érzem magam megbecsülve sem emberileg sem anyagilag! És nem jutok előre érted? Ez a bajom! Az hogy nagy a nyomás és a felelősség azzal az a probléma az én esetemben hogy mindezt alamizsnáért kell elvégeznem. Én jelenleg 3 ember munkakörét látom el. Hidd el van pörgés rendesen. És nagyon jól tudom hogy nem 8-tol 4ig tart a munkaidő. De nem ez volt a kérdésem.


Az meg hogy neked ismerősöd rokonod olyan helyen dolgozik az egy dolog. Hidd el én is nagyon jól tudom hogy van alibi munkahely a közszférában. De éppenséggel ahol vagyok az nem az. Emellett az új törvények szerint még azt a kevés pluszt (több szabi) is elvettek.


Egyébként is 8tol fel 5ig dolgozom de ebből most úgy tűnik 8tol 5 lesz az új jogszabálynak köszönhetően.


S a pénz? Na az marad ugyanaz a szar.


Nem tudom miért kell kapásból leszólni amit csinálok úgy hogy fogalmad sincs mennyit és mekkora felelősséggel dolgozom.


Egyébként meg én nem pontoztalam le egyetlen választ sem.

2019. febr. 4. 13:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez nem leszólás, a valóság:)

De ne vágd magad alatt a fát tovább szerintem. Ha három ember munkáját el tudod végezni 8 órában folyamatosan akkor gondolom nem kell ecsetelni, hogy az három harmad embernyi munka, erre utaltam. Versenyszéfárban ez a normális, alapállapot. Ettől csak nagyobb a terhelés. De ha te úgyis mindent tudsz, akkor hajrá. Várlak interjún ha megvan a diploma

2019. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Jaj de nem érted egyáltalán a dolgot, vagy direkt csinálod? :D


Most komolyan, nem mondtam ilyet hogy jobban tudok mindent. :D


Azt mondtam hogy több pénzre van szükségem és nem a pörgés meg a munka az ami a bajom. :)


No mindegy, köszönöm a válaszokat azért.

2019. febr. 4. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!