Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen, ha a gyerekeim...

Új munkahelyen, ha a gyerekeimről kérdeznek, hogyan tálaljam, hogy a fiam börtönben ül?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 16:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek semmi köze hozzá.

-Fiad?

-Börtönben van.

-Mit követett el?

-Ő.. Józsi ideadnád azt a fogót...? De jó mindjárt lejár a munkaidő!

2019. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy vérbeli anya/apa körmeszakadtáig, utolsó leheletéig védi a fiát/lányát, ezért anya. A munkahely az meg munkahely. Nekem is van párom (8 éve, tehát egyáltalán nem friss kapcsolat), én mondjuk 7 éve távmunkában dolgozom, minden hónapban - mikor egy hónapban 1x bemegyek aláírni a havi papírokat, jelenléti, szabadságostömb, miegyebek - rá szokott kérdezni a főnököm (ismerik egymást, korábban egy projektünkben ő is résztvevő volt), hogy mizu vele, mindig mondom, hogy köszi megvan és üdvözletét küldi(ő a szüleivel külföldön él, most a vírus miatt el vagyunk szakítva, de naponta beszélünk hol Viberen, hol WhatsAppon, de ehhez neki a világon semmi köze) és kész. Ennyi. Semmi köze több hozzá.
2020. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!