Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi orvosi alkalmassagi...

Munkahelyi orvosi alkalmassagi vizsgalaton ha eltitkolom a betegsegem jar-e valami kovetkezmenyel?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aláíratnak veled egy nyilatkozatot, hogy "eltitkolt betegségem nincs". Felmondási ok lehet.
2019. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen betegséged van.
2019. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lökött, hogyaf.aszba ne járna. Az üzemorvos dolga beengedni oda vagy sem. Ha eltitkolod azzal a kollégáid vaszélyezteted és összehozol egy gebaszt rád húzzák még azt is amit el se tudnál követni.
2019. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi komoly betegseg csak egy szorongasos zavar amire neha szedek szorongasoldot. Nem rakos vagyok...
2019. febr. 4. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jár semmi következménnyel.Kivéve,ha esetleg nem tudod elvégezni a munkádat megfelelően,mert akkor elküldhetnek.De sok embernek van ilyen problémája és mégis dolgoznak.
2019. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha receptre kapható gyógyszert szedsz, akkor az üzemorvos látni fogja, hogy gyógyszeres kezelés alatt állsz, és akkor kár tagadni. Ha ennek a veszélye nem áll fenn, akkor inkább tagadd.
2019. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt következménye, nem fenyegettek kirúgással. Nem szedek rá gyógyszert és igazából nem mondtam ki, hanem csak utaltam rá nekik(pánikbetegség, szorongás). Megmondtam teljesen őszintén nekik, hogy féltem, hogy nem vesznek fel, ha elmondom, hogy történt velem már ilyen (pánikroham). De szerencsére nagyon kedvesek és megértők voltak.
2019. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az lófasz.

Az az igazi amikor a ro.hadék üzemorvos csak 4 órára enged, és meg se próbálhatod a 8 órát. Hogy szakadna le a székéről az a kövér disznó.

2019. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!