Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől függ orvosi alkalmassági...

Mitől függ orvosi alkalmassági vizsgálatnál, hogy kell e igazolás arról, hogy nyugtató mellett képes vagy elvégezni a munkádat?

Figyelt kérdés

Már szerencsére nem kell szednem a gyógyszereket, de amikor az első és a következő munkahelyeimre mentem, akkor még kellett.


Csak kíváncsiságból ötlött fel a kérdés, az események már nem aktuálisak, de a kíváncsiságom csillapítására gondoltam kiírom a kérdést :D


Mindkét munka 24/7 volt, az első pénztáros, a másik irodai.


Az első helyen elmondtam az orvosi vizsgálatnál, hogy miket szedek és az üzemi mondta hogy nem írhatja be, hogy alkamas vagyok, amíg nem viszek a pszichiátriáról egy papírt, ami igazolja, hogy munka mellett én képes vagyok 24/7 dolgozni.


Elmentem a pszichiátriára, ahol azt mondták, hogy tilos ilyen igazolást kiadniuk, max csak arról adhatnak egy jellemzést, hogy hogy halad a kezelésem.


Így a következő munkahelyemen az alkalmasságin félve mondtam el, hogy miket szedek és a közüzemi mosolygott és mondta, hogy semmi gond, nyugodtan dolgozhatok mellette 24/7-ben.


Mitől függ, hogy kell e igazolnom, hogy nyugtatók mellett képes vagyok e elvégezni a munkát? Egyáltalán, hivatalosan erről kell, hogy igazolása legyen az üzemi orvosnak amit a dokimtól viszek vagy ez butaság?



2018. okt. 11. 13:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!