Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Mitől függ orvosi alkalmassági vizsgálatnál, hogy kell e igazolás arról, hogy nyugtató mellett képes vagy elvégezni a munkádat?

Már szerencsére nem kell szednem a gyógyszereket, de amikor az első és a következő munkahelyeimre mentem, akkor még kellett.

Csak kíváncsiságból ötlött fel a kérdés, az események már nem aktuálisak, de a kíváncsiságom csillapítására gondoltam kiírom a kérdést :D

Mindkét munka 24/7 volt, az első pénztáros, a másik irodai.

Az első helyen elmondtam az orvosi vizsgálatnál, hogy miket szedek és az üzemi mondta hogy nem írhatja be, hogy alkamas vagyok, amíg nem viszek a pszichiátriáról egy papírt, ami igazolja, hogy munka mellett én képes vagyok 24/7 dolgozni.

Elmentem a pszichiátriára, ahol azt mondták, hogy tilos ilyen igazolást kiadniuk, max csak arról adhatnak egy jellemzést, hogy hogy halad a kezelésem.

Így a következő munkahelyemen az alkalmasságin félve mondtam el, hogy miket szedek és a közüzemi mosolygott és mondta, hogy semmi gond, nyugodtan dolgozhatok mellette 24/7-ben.

Mitől függ, hogy kell e igazolnom, hogy nyugtatók mellett képes vagyok e elvégezni a munkát? Egyáltalán, hivatalosan erről kell, hogy igazolása legyen az üzemi orvosnak amit a dokimtól viszek vagy ez butaság?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyógyszer, nyugtató, alkalmasság, alkalmas

okt. 11. 13:45  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért csak kávé hatása alatt tudok elvégezni a munkám a munkahelyen?
Milyen női tanfolyamot érdemes elvégezni?
Van értelme dupla idő alatt elvégezni az egyetemet?
Szabadságot kértem fogorvoshoz?
CNC gépkezelő mennyire jó szakma, jól lehet vele keresni, érdemes elvégezni? Kinek milyen tapasztalata van róla?
Az orvosi alkalmassági vizsgálatot még munkába állás előtt kell elvégezni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!