Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi orvosi alkalmassági?

Munkahelyi orvosi alkalmassági?

Figyelt kérdés

Üzemorvosi alkalmasságin arra a kérdésre, hogy volt-e balesetem, illetve volt-e műtétem azt nyilatkoztam (és aláírtam büntetőjogi felelőségem tudatában), hogy nem.

Az igazság az, hogy kb. 10 éve volt egy balesetem amikor elütöttek (betört a fejem, eltört a kulccsontom) és fél évet voltam korházban, ahol ujra tanultam járni, beszélni, enni.

Ebből lehet bármi bajom?

Csak nem akartam azt, hogy emiatt ne menjek át orvosin, hisz teljesen felépültem, főiskolát végeztem, rendszeresen sportolok.



2018. júl. 24. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:

lehet bekellett volna irnom, mert ez egy egyszerű gyári műszakos munka, de mikor meghalljak h 1 hónapot kómában voltam, akkor sok helyen nem szivesen alkalmaznak. PL rendőrég, tűzoltóság.

Kérdés, ebből az egészből lehet bajom?

2018. júl. 24. 12:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, ha esetleg ennek valamilyen szövődménye miatt lesz egy munkahelyi baleseted.
2018. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aminek esélye 0, de ha mégis, akkor mi bajom lehet belőle?


Köszönöm szépen

2018. júl. 24. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!