Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki csak Rivotril-lal Frontinn...

Aki csak Rivotril-lal Frontinnal stb képes elviselni a mindennapokat a munkahelyén az miért nem haygja ott az egészet?

Figyelt kérdés

Aki kőkemény orvosi nyugtatókat és antidepiket szed (nem ám Valeriana, hanem Xanax Frontin és tsai) majd mostanában Rivotril-lal tömi magát, az miért nem hagyja ott az egészet?


Meg is mondja hogy ő csak így képes elviselni a mindennapokat a munkahelyén. Állítólag őt annyi de annyi stressz éri hogy csak na. Én nem értem, én ugyanitt dolgozom ugyanezt csinálom amit ő, és vannak napok amikor kb elalszom a pangástól.


Ő meg nyugtatót szed mert nem bírja.


De miért nemhagyja ott az egészet? Mert a folyamat nyilvánvaló egyre erősebb és erősebb szerek, kezdve régebben a valerianával, aztán Xanax, Frotnin, majd most ez.

És ha már ez is kevés lesz akkor mi lesz diliház?

Nem inkább ott kéne hagyni az egész helyet a francba?


2019. febr. 8. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Balázska, te magad mondod, hogy egész Pest megyében csak közmunka akadna, ha elküldenének. Ez nyilván a kollégádra is vonatkozik. Akkor meg hogy a fenébe hagyhatná ott? :O
2019. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"Akkor meg hogy a fenébe hagyhatná ott? :O"


ÉS mit csinál majd ha kivágják végül? mert már többediok embert hallgattak meg a helyére jöttek volna de végül a pénz miatt nem jöttek.

De ha találnak valakit aki a star bér mellett is ide jönne akkor ez az ember repülni fog még aznap.

Akkor mit tesz majd?

Mert azt amit akkor tesz majd azt megteheti most is.

2019. febr. 8. 08:32
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyunk egyformák, lehet olyan élethelyzetben van, hogy az otthoni dolgok, és a munka miatt is kivan, ha így nézzük nincs olyan hely ahol megtudna nyugodni. Ha idegileg kész van, hogy keressen új munkát? Inkább el kéne menni szakemberhez rendbe tenni magát mentálisan és támogatni, segíteni.
2019. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészt lehet, hogy nemcsak a munka miatt van ki.


Másrészt ha otthagyja, akkor? A másik jobb lesz?

2019. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne etessétek már!
2019. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehet Balázska csak trollkodik, de van Frontin-os rokonom.

Semmi koze a munkahoz, sima gyógyszer függőség.

2019. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Semmi koze a munkahoz, sima gyógyszer függőség."

ú


Na ne.

1. hogy jut hozzá? orvos írja fel nyilván. de miért írja fel?

2. és anno amikor elkezdte miért kezdte el? Mi volt az ok? Csak úgy jókedvében?

2019. febr. 8. 10:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondod?
2019. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Tapasztalatból mondod?"


Utánaolvastam. És azt is tudom már hogy ilyet sima háziorvos fel sem írhat csakis pszichiáter.


És nagyon nem szórkaozásból szedi aki szedi, és olyasmit mint autóvezetés el lehet felejteni vele.


És most esett le hogy ez a fickó akiről szó van tavaly még kocsival járt aztán töbet nem jött vele azzal hogy drága a benzin. aztán lehet nem is a benzin volt drága csak le volt szedálva és nem mert beülni?


netán mint jegyzett pszichiáztriai beteget el is tiltották és elvették a jogsit is?

2019. febr. 8. 10:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Balázska, 15 éve nekem is a házidokim írta fel a Xanaxot. Ennyit a hozzáértésedről.
2019. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!