Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerelmi csalódásra jó a...

Szerelmi csalódásra jó a rivotril gyógyszer?

Figyelt kérdés
Megnyugtat talàn többet is beveszek.

2017. okt. 27. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél idióta. Szerinted attól vissza fog jönni, ha kárt teszel magadban? Nem.

Tudom, egy darabig most nagyon rossz lesz, de azzal nem segítesz magadon, ha elszakadsz a valóságtól.

2017. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Eleg ha raiszol :DD am nem jo szerelmi csalodasra egyik drog se... Az ido es az uj kapcsolatok segitenek ;)
2017. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Lyézus is rivóval gyógyította a vakokat.
2017. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az alkohol jó rá.
2017. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Neeee tedd!

Én is bevettem egy csomó Frontint szakítás után,és még párszor. Rá is szoktam,nagyon nehéz volt letenni. Ne tedd! Inkább menj el futni,még ki nem fáradsz teljesen.

Akkor más a pia is jobb...

20/L

2017. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Rivotril nyugtató, ami elnyomja az érzelmeket, úgy mint egy átlag gyógyszertári készítmény a tüneteket, tehát méregként.

NO PAIN, NO GAIN.

Inķább csak írj privátban annak, akinek a hozzáállása megtetszett.

2017. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne! Ez a gyógyszer egy fos, a többivel együtt. :D

Én anno xanaxot szedtem(orvos írta), totál leszedált, és 12-13 órákat aludtam. Felezve sikerült róla lejönni.


Volt egy másik, Grandaxin, attól meg már időnként a metrókapaszkodót se találtam meg, orvos mikor felírta előtte megkérdezte, "vezetsz?" válaszom az volt rá, "mostanában nem szoktam.". Lehet ha a válaszom az lett volna, hogy vezetek, nem írja fel. Az volt az utolsó, hogy ilyen szarokat beszedtem.


Szerelmi csalódásra, meg végkép ne szedj ilyet!

Inkább foglald el magad valamivel, vagy fogadd meg az előttem válaszoló tanácsát! :)

2017. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szenes43 ***** válasza:

A Rivotrilt nem erre találták fel,sőt a libidót is hazavágja. A lélek fájdalmát nem tablettával kell megoldani.

Valamelyik jó tulajdonságodat csiszold,tedd még fényesebbé hogy kiemelkedj a szürkeségből. Azt aki a csalódást okozta a nyavalya fogja törni s te letörlöd mint a légypiszkot az ablakról.

2017. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szívj el 1-2 jointot, nyugisan valami chill helyen ahol eltudod engedni magad, sokkal jobb lesz. 100 x jobb ezeknél a szar gyógyszereknél, undorítóak..
2017. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!