Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Ti ismerőseitek is bejàrkàln...

A Ti ismerőseitek is bejàrkàlnak a munkahelyeitekre?

Figyelt kérdés
Az előbb lementem kenyérért egy kis pékségbe és az eladó kiscsaj baràtja ott támasztotta a pultot. Ezzel nincs is semmi problémám, viszont engem zavarna, ha munka közben az ismerőseim ott lennének a munkahelyemen. Régebben is volt, hogy sétáltam egyik cimborámmal a belvárosban, erre megszólal, hogy "Figyu, az egyik haver ebben az étteremben dolgozik, ugorjunk már be hozzá!" Én valahogy sohasem értettem, hogy miért kell bemenni valaki munkahelyére, miért nem lehet megvárni mondjuk amíg végez vagy máskor találkozni vele. Nem beszélve arról, hogy mit szól hozzá a főnöke vagy a munkatársai. Természetesen arra gondolok, amikor valaki épp dolgozna és közben zavarják. Mi véleményetek erről? Ti hagyjátok, hogy bejàrkàljanak hozzátok vagy Ti sem szeretitek?

2019. febr. 10. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, beszoktak jönni, és? Én ennek csak örülök. Szerencsére olyan helyen dolgozom (könyvtár), ahol ez nem tilos.

Ugyanúgy a főnököm is be szokta nyaranta hozni az unokáját. :) Én vagyok úgymond a bébicsősz, mert engem kedvelt meg a legjobban a kislány. :)

2019. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretném hogy olyankor ismerősök feltartsanak munkában, de az se szeretem ha kis boltban vagy dohányboltban bent van valaki beszélgetni és elállja a helyet.
2019. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ui.:

Azt lehagytam, hogy gyerekként sokat voltam anya munkahelyén, aki a városi kórház laborjában dolgozott.

Apa munkahelyén is sokat voltam anyával.

Sehol se néztek ki minket.

2019. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, miért járnának be? Másokhoz sem járnak, kivéve egyetlen egy embert. Neki a párja egy másik intézetben dolgozik de ugyanaz az épület, emiatt sokszor átjön és a folyosón smárolnak. Idegesítő amikor épp munkaidő van és kellene valami de még nekem ciki szólni hogy Xy, légy szíves húzd ki a nyelved a csaj torkából és gyere már mert kell ez meg az.
2019. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kb akkor se tudnanak bejonni ha akarnanak.
2019. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,irodában dolgozom.
2019. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Óvónő vagyok. Érdekes lenne. Viszont, volt, hogy a dadushoz gyakran bejött a barátnője. Elég kellemetlen volt, hogy keresni kellett hol beszélget. Közölni kell, hogy a munkahely nem galambház.
2019. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak olyan helyek, ahova nem mehetnek be...

De szerintem az ilyen nyilt helyeken miért ne? Ilyen helyeken simán lehet üdvözölni a másikat ha épp ott jársz. Én egy kisboltban dolgozom, változó a forgalom, van hogy fél órákig nem jön senki.

Néha jön a párom vagy egy egy barátnőm és beszélgetünk. Ha látják, hogy elfoglalt vagyok elmennek.

A főnök azt mondta, hogy nem is baj ha ittvan ismerősöm, mert legalább még ő is rájuknézhet ha több vevő jön be egyszerre, nehogy lopjanak, mert egyedül vagyok.

2019. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan munkatársam van aki jó ideig ismerősként járt be a munkahelyre vagyis nem csinált jóformán semmit a telefont nyomogatta meg a száját jártatta.
2020. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!