Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sofőrök, mennyit kerestek,...

Sofőrök, mennyit kerestek, keresnek (ismerőseitek) 3,5 tonnás teherautón belföldön ill. külföldön cirka nagyátlagban?

Figyelt kérdés
Eddig egy kis Berlingoval voltam futár,de váltanék ,kamionra a fejemet még nem adom,nem érzem az időt,hogy eljött volna a 3,5 tonnás
2016. jan. 10. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Haver, magyar cégnél de külföldre jár heti 2-3 alkalommal, nettó 260-290.
2016. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez azért nagyon változó. kevés a normális munkaadó, én például a múlt héten láttam egy nemzetközis furgonos állást, ott 180-230 nettót kínált. 3 hét kinn, 1 hét itthon. ott ugye nagyban függ a fuvarszervezéstől a sorsod, ha te a 3. hét vége felé még mindig külföldön vagy, ott lehet kezdeni aggódni, hogy onnan találnak-e majd neked magyar fuvart, vagy menned kell mégegy kört valamerre másfele, nem ritka, hogy lehet az 4 hét is, mert ugye üresen nem hozod haza az autót. fizetés az megint egy másik dolog, nagyon sok fuvarozó van, aki nem szeret kifizetni.


én most egy kisebb autóalkatrészkereskedésnek terítek árut belföldön, heti 5 nap, 8 órában papíron, de néha kell egy kicsit maradni, azt zsebbe fizeti, de ha attól eltekintünk, akkor alapjában véve egy nettó 90et keresek, bács-kiskun és pest megyébe szállítok 99%-ban.

ez gondolom vmi olyasmi kategória lehet, mint amit te csináltál a berlingoval.

2016. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!