Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a szálodákba...

Mi a véleményetek a szálodákban dolgozó emberekről?

Figyelt kérdés
Dolgoztam mahyar szálodába a House keepingen, és az éttermi részen is. 4 évet voltam összesen szálodába. Nekem azt mondták hogy a szálodákba mindig a leglehetetlenebb embereket gyűjtik össze . Ezt én is észre vettem .Máshol ennyi problémás embert még lekopogom nem tapasztalatam.Miért gyülik ott össze ennyi problémás ember.

2019. febr. 11. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a száloda? Egy szál ide egy szál oda?
2019. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátom egyetem mellett recepciós éjszakai műszakban. Egy szép pesti hotelben dolgozik. A pincérek és a konyhai dolgozók nagy része kedves, meg a többi recepciós is, de van egy csávó, aki azt hiszi, bármit megtehet és keresztbe tesz mindenkinek.
2019. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam párszor ilyen helyen, nem érződött, hogy a csapat "cirkuszosokból" állna, minden flottul ment. Ilyen helyen pedig kell is az összhang, meg a cirkusz nélküliség, mert a szálloda nívóját csökkentené egy "cirkuszcsapat".
2019. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a bárhol máshol dolgozó emberekről.
2019. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség így általánosítani. Én pl. amelyikben jártam, mindenki udvarias, segítőkész volt. De az se kizárt, hogy nekem volt szerencsém. Ezt tapasztaltam, és másoktól is ezt hallottam, hogy meg voltak elégedve. A tulaj érdeke is, még a mai kialakult munkaerőhiány ellenére is, hogy olyan embert alkalmazzon, aki nem küld el a halál facára, ha kérdezni mersz valamit.
2019. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2. Igen kezded kapizsgálni miröl is van szó.
2019. febr. 11. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.


Az a csávó kiállhatatlan, mindegy, hogy hol dolgozna. Eléggé úgy néz ki egyébként, hogy ki fogják rúgni, mert az egész személyzet panaszkodik rá (nem jogtalanul: önfejű, nem hallgat semmire, csak az ő igaza létezik, azt hiszi, hogy mindenkinél okosabb, a véleményét kulturáltan nem tudja kifejezni).


De abszolút nem ez a jellemző. A barátom 2. éve van ott és alapjában véve jó emberek szoktak ott lenni, akik jó csapatjátékosok és meghálálják, ha szívességet tesz nekik. Ez az egy barom kivétel.

2019. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!