Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A közvetlen felettes miért...

A közvetlen felettes miért nézi le az embert? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Új munkahelyen vagyok, de már nem az első. Több főnököm van, akik alapvetően normálisak, de a közvetlen felettesem nagyon lekezelő. Nekem kuss a nevem, ő mindent jobban tud, én csak "kisegítője" vagyok, holott ez is egy munkakör) 26l
2019. febr. 13. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Vagy csináld, amit mond, hiszen ő a fönököd, vagy ha erre nem vagy hajlandó, válts munkahelyet. Keress olyat, ahol van lehetőséged egyéni döntéseket hozni.

Nekem is olyan a főnököm, mint a tied. Engem nem érdekel, hogy mit gondol. Lenéz, vagy sem. Azt csinálom, amit mond. Elvégzem a feladatot, ő meg aláírja a fizupapíromat.

Nyilván más volna a helyzet, ha olyan feladatot bízna rám, amihez nem szívesen adnám a nevem. Amíg nem ez a helyzet, addig engem nem zavar ez a leosztás.

Ennyi idősen, mint te, azt vedd figyelembe, hogy mennyit tanulhatsz tőle. Ha olyan a főnököd, hogy tudsz tőle tanulni, akkor megéri maradni és tapasztalatot szerezni.

2019. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így beszól a nekem valaki, biztos elmennék, kb. szomszédban ugató kutyának szólok be így, nem egy kollégának, ezt tiszteletlenség. Mondja meg mi a baja, és te is legyél türelemesebb, ha ez mégsem működik valaki miatt, úgy érzed többet tudsz nála, akkor nem ott a helyed.
2019. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért néz le, mert megteheti. Ő a főnök, lenézheti a dolgozóját. És ha már az elején keményen befenyít, elejét veheti annak, hogy a helyére ácsingózz. Nem túl magasan képzett kisfőnökök között gyakori az ilyen.
2019. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!