Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz egy kamionsofőr...

Mennyire nehéz egy kamionsofőr munkája?

Figyelt kérdés
Sofőrként tervezek dolgozni. Aki tapasztalt ilyenben megtudná mondani milyen nehézségekkel, idegesítő szituációkkal jár ez a munka? Például papírmunka, határidő betartása, többi vezető, úton esetleg adódnak e problémák?
2019. febr. 15. 02:51
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
ST22Lacika csatornáját ideje böngészned Youtube-on, jóformán mindenről van szó. :)
2019. febr. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Például papírmunka, határidő betartása, többi vezető, úton esetleg adódnak problémák.
2019. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
st22lacikát én is ajánlom teljesen korrekt kultúrált stílusban videózik, az élet felfogásával is lehet szimpatizálni és valóban minden jót és rosszat meglehet tudni a kamionozásról.
2019. febr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nehéznek nem nehéz egyáltalán. Ha az a fajta életstílus neked fekszik, hogy három hétig egy 2,5x1,5 méteres fémdobozban laksz, akkor jó lehet.
2019. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Fizikailag-mentálisan ki lehet bírni, de ha családod van akkor neccesebb. Nem sofőrködöm, de sok kamionos ismerősöm van, kettőnek közülük saját cége is van, szóval látom, hogy a család rovására megy, egyikük 3 hete vált el és a meló bőven belejátszott.
2019. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

A legszarbb, hogy nem családbarát.

Az hagyján, hogy az asszonyt dugni fogják, de a gyerekeket nem látod.

2019. febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

nem feltétlen, a napi bejárós 6 tól 4 ig pl az olyan mint akármelyik munka, csak itthon ritka. Lacikát nem ajánlom, vagy csak fenntartásokkal, mert az ő munkája egy a sok közül, így nem lehet általánosítani, ő gyűjtőzik, ami a legszemetebb munka amit csak kamionnal csinálni lehet, naponta 5x 6x elhúzni a ponyvát, rakodni, rögzíteni, kis kmek, belvárosokba kell menni stb...


A "hagyományos" hosszú távú fuvarozás, mint pl a Waberersnél ahol 600-1200 km között van 1 fuvar egészen kellemes. Ha kicsit tejelsz az irányítónak akkor meg jöhetnek a 2-3 ezer kmes fuvarok, és akkor 1 hétig csak előrefelé kell menni, álommeló.


Határidőre nem kell rástresszelni, ha nem érsz oda akkor szólsz és átrakják az időpontot, nekem volt pl hogy délre kellett volna odaérni, 11 kor már ott voltam 10 kmre a cégtől de útlezárás miatt terelés volt és össze vissza kóvájogtam és valamikor délután 4-5re értem csak oda, de nem volt gond mert szóltam az irányítónak aki szólt a cégnek ...


Meg kell tanulni nyugodtnak lenni, aki itt idegbeteg az megfogja ütni a bokáját mind a rendőr miatt (tilosban előzés pl), mind balesetileg.

2019. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!