Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma szerintetek fürödjek ha...

Ma szerintetek fürödjek ha csak csütörtökön kell menni àllàs interjúra?

Figyelt kérdés
Mert màr egy hete nem fürödtem. És azon gondolkodom ma fürödjek e ha szerda este úgyis kell megint. Holnap még úgyse megyek sehova. De azért az egy hét meg màr lehet sok. Meg màr viszket a fejem meg kéne mosni a kis hajam. De akkor szerdàn is meg kell mosni mert nekem csutortokre bezsirosodik. De komolyan. Am azért nem furodtem mert ugyse megyek sehova meg lusta is voltam erre. F

2019. febr. 18. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Az a kérdés jár a fejemben, hogy miért nincs igényed a tisztálkodásra??


Egyébként fürödj meg! Minden nap!

2019. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nincs hozzà kedvem. Am szerintem nem vagyok büdös.
2019. febr. 18. 17:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimpla igénytelenség. Normális ember minden nap, de legalább kétnaponta alaposan tisztálkodik!
2019. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Miss Endzsi ***** válasza:
93%
Legalább két naponta mosakodj meg.
2019. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
De büdös vagy,csak te nem érzed mert megszokja az orrod. Munkahelyen is ezt fogod csinálni,mert akkor ne lepödj meg ha illatszeres csomit kapsz névnapra.
2019. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez már túlmutat sima igénytelenségen. Azt vágod, hogy mindenféle gomba és egyéb kedvesség is simán meglephet így? Az orr meg baromi gyorsan képes alkalmazkodni a szagokhoz, szóval hogy te nem érzed, nem jelenti azt, hogy nem vagy büdös. Egész biztosan az vagy.

A leendő kollégáid meg előre sajnálom.

Nekünk is van egy olyan, aki nem fürödhet túl gyakran, meg a ruháit is ki tudja, mikor szokta mosni, de ma már csípte a szemünk és mindenki tette rá a megjegyzéseket.

2019. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Te kérdezted a csokipudingot is? Menj és csináld meg a leckédet.
2019. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Ez csak valami troll kérdés lehet, nem kell vele foglalkozni. Kb. olyan mintha én azt kérdezném, hogy miért baj az, ha munka előtt benyomok hat doboz sört és ugyanennyi kupica páleszt?
2019. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt sok vizet spóroltál. Ha ma is fürdesz és szerdán is, még akkor is nagy lesz a spórolás.
2019. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
#neFürdjélLe
2019. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!