Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munka mellett kerestek új...

Ha munka mellett kerestek új munkahelyet ti hogyan mentek el állásinterjúra többször is?

Figyelt kérdés
Az új helyen kivárják az egy hónapos felmondási időt? Vagy el kell jönni egyik napról a másikra, mit tudnak csinálni, kirúgnak?
2019. febr. 24. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szabadságot veszek ki.

A felmondási idő pedig a munkáltatón is múlik, ha meg tudtok egyezni, lehet rövidíteni rajta.

2019. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
engem elengednének szabadság nélkül is :D mondjuk én csak abban az esetben állnék tovább a jelenlegi munkahelyemről, ha tudnék a helyemre valaki olyat, aki ugyanúgy ellátja a feladatokat, tehát én sem b_sznék ki a céggel meg a főnökömmel.
2019. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szabadnapot veszek ki, vagy kiíratom magam a körzeti orvossal pár nap betegállományba. Vagy azt mondom, fontos dolgot kell elintéznem / hivatalos, orvosi vizsgálat, stb. / és később mennék be dolgozni vagy előbb szeretnék hazamenni.
2019. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!