Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen kèpesítès szüksèges...

Milyen kèpesítès szüksèges ahhoz, hogy építőipari vàllalkozó lehessek?

Figyelt kérdés

Idén fejezem be a szakmàmat, szeptembertől pedig beiratkozom burkolónak. Dolgoztam már építőiparban, és tetszett, ezzel akarok foglalkozni. Tudom, hogy egy kft megnyitásàhoz nagyjàból mennyi pénz szükséges, meg az alapokat, amiket tanulnom kellett, viszont nem tudom milyen kèpesítès szükséges egy olyan építőipari vàllalkozónak, aki pl egy teljes házfelújítàst vállal fel az embereivel, esetleg egy építkezést, stb.

Szóval konkrétan hogy olyan építőipari cégem lehessen, hogy mindenféle építőipari munkát felvàllalhassak az embereimmel Nekem milyen szakkèpesítèsre van szüksègem?


2019. febr. 26. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress egy könyvelőt! Valaki olyat, aki cégképvisletet is vállal, tapasztalt és támogató. Ő el fogja neked mondani töviről hegyire, mik a teendőid. (Egyébként neked, mint cégtulajdonosnak semmilyen képesítésre sincs szükséged. Nyithatsz bármilyen céget. A fő alapelv az, hogy ha vmiféle szakmunkát vállalsz, akkor legyen alkalmazottad/megbízottad, akinek ez a szakmája.) Amit tanácsolni tudok, hogy te a saját érdekedben szerezz alapvető gazdasági tudást.


Jó munkát, sok sikert!

2019. febr. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. febr. 27. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!