Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Építőipari szakmai háttér...

Építőipari szakmai háttér nélkül is lehetek vállalkozó?

Figyelt kérdés
Képbe vagyok az építőipari szakmákkal ,de effektíve szak képesítésem nincs . Lehet vállalkozást indítani így is?

2017. máj. 17. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb abba vállalkozni amiben szakmád van?


:D :D


És akkor mindjárt egyszerűbb.


Milyen szakmád van? Ne mond hogy semmilyen.


Szerintem ha építőiparban akarsz vállalkozni, vállalkozást indítani legalább egy alap kőműves szakma kellene, ha semmi nincs sok értelme sincsen.

2017. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Van pár ismerősöm, 8 osztállyal. Pizzasütőket, kávézókat, pékséget, hasonlókat üzemeltetnek.
2017. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vállalkozásnál kizárólag a te tudásod számít
2017. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eddigi tapasztalataim szerint a kőművesség volt a legjobban "test gyilkoló "szakma :s szerettem csinálni tényleg , de 10-20 év múlva nem hiszem hogy bírnák az ízületeim :s

Festő-mázoló-tapétázó és egy pultos-bar tender szakmám van és persze érettségi :D

2017. máj. 18. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ember ha van érettségid akkor mit szívsz ilyen hülyeséggel?


Akkor persze lehetsz vállalkozó nem kell szakmával szenvedni.

2017. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért mit ajánlsz? Egyszerűen döntés képtelen vagyok. talpra esett gyerek vagyok kb. mindenhez értek nem bénázok de most ez egy olyan pont az életemben ,hogy nem tudom hova tovább :s
2017. máj. 18. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Barmilyen vallalkozasod lehet de ha komuvesmunkat is vegzel akkor ugy adhatsz rola szamlat ha egy munkasodnak van rola papirja.

Ismerek valakit akinek nincs szakmaja de vki mellett kitanulta a festest, burkolast, terkovezest. Alapitott vallalkozast es felvette a testvereit dolgozni akik kozul az egyik festo, a masik komuves meg van egy acs. Igy mar legalisan vegezheti ezeket a munkakat ugy h szamlat is tud kiallitani.

Elkezdesz festeni es felveszel egy burkolot magad melle, kesobb tudtok vallalni burkolast is

2017. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!