Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetne azt elérni hogy...

Hogy lehetne azt elérni hogy a munkaügyi központ engem garantàltan felvegyen kàrtevö és rovarirtó tanfolyamra?

Figyelt kérdés
És ezt lehet az interneten intézni?? Még beregisztràlva se vagyok. Ha beregisztràlok ott azonnal jelentkezhetek rovarirtónak?? És szeretném hogy én garantàltan fel legyek véve. Eddig egy tanfolyamon voltam csak régebben.

2019. febr. 28. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, hogy megy ez, én nagyon nagyon régen voltam kapcsolatban a munkaügyi központtal. Akkor úgy ment, hogy kamuból kiajánlottak egy csomó helyre és le kellett írni, hogy nem sikerült a munkaviszony létesítése és utána iskoláztak be tanfolyamra. Gyanítom, ismervén a hazai gyakorlatot és keménykedési szigorúskodási hajlamot, hogy az évek során aligha lett ez könnyebb.
2019. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem mész oda személyesen (még csak beregisztrálva se vagy), akkor nem fog menni.

Múltkor volt egy kérdés, hogy internet-en lehet -e regisztrálni munkaügyi központba. Személyesen érdemes az ilyet intézni.

2019. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
O hagyjatok, csak egy visszatero troll, esze agaban sincs tanfolyamokra jarni...
2019. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öltözz be teljes vegyvédelmi felszerelésbe és vigyél magaddal csótányt.
2019. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha odamegyek es regisztralok akkor ott azonnal jelentkezhetek rovarirtonak?? Ezzel szerintem talalnek munkat.
2019. febr. 28. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Pajtikám, ha anynira biztos vagy, hogy ezzel lenne meló, akkor ugyan hozd már össze önerőből a képesítést és utána mehetsz hadakozni a csotikkal.
2019. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De mibol?? Nem vesznek fel dolgozni meg gyarba se. Hogy mi van ezekkel azt nem tudom.
2019. febr. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!