Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy beregisztràl...

Miért van az hogy beregisztràlok a munkaügyi központba és 1-2 hét de minimum egy hónap múlva kitörölnek?

Figyelt kérdés
Valami indokot mindig találnak és màr kapom is a törlést. Az is érdekes hogy mikor utoljàra regisztràltam akkor a nö be se akart regisztràlni. Meg akarta nekem magyaràzni nincs szükségem arra hogy beregisztràljon. De aztàn nem hagytam rà és csak megtette nagy nehezen. Sajnos egy ideje màr jàrkàltam hozzàjuk olyan nehéz munkàt talalni. Lehet meguntàk a fejem?? Egyébként megint vissza tudnék regisztràlni de màr nem akarok.

2019. febr. 6. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Muszàj csökkenteni a regisztràlt munkanélküliek szàmàt valahogy.
2019. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal torolnek? En 3 honapig voltam regisztralva, havonta egyszer mentem be, megkerdezte talaltam-e munkat, bepecsetelt es mehettem is.
2019. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 3 havonta kell bejárni a munkanélkülibe (Szolnok)


Kapod a a 22800at? Gondolom munkanélkülit nem kapsz ha így törölnek. Igaz 22800 is csak 1 évig jár.

2019. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak akkor törölnek valakit, ha nem megy be jelentkezni (pecsételtetni) 3 havonta.

Mikor nem fogadtam el tanfolyamot, akkor sem töröltek ki emiatt soha.

Olyan meg nincs, hogy meguntak téged ezért nem regisztrálhatsz. Ahova én voltam regisztrálva, ott rendesek voltak velem mindig.

24N

2019. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki lehessen plakátolni, hogy csökken a munkanélküliség. Alapesetben ez lehetne egy vicc is, de itthon nagyon mennek ezek a módszerek. Akárcsak a rezsicsökkentés, az emelkedő bérek, vagy a tisztességes, keményen dolgozó Mészáros Lőrinc.
2019. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem folyton közmunkàra akarnak kényszeriteni én nem megyek és kidobnak. Pedig egy csomó tanfolyam indult nàluk és most màr azokra se mehetek. Pedig villanyszerelo képzés érdekelt volna. De ezek nem értik meg nem segitenek.
2019. febr. 8. 10:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy jó képzés vagy àllàs na az segitség lenne.
2019. febr. 8. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!