Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen 4 órás munkák vannak?

Milyen 4 órás munkák vannak?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig mondja hogy keressek már egy 4 órás munkát. Hol találok ilyen lehetőséget? Van ilyen felsorolás hogy ezek közül lehet válogatni?

2019. márc. 1. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

4 órás munka általában hátrányos helyzetű embereknek van, akiket vissza vagy bevezetnek a munka világába, hogy ne segélyeken kelljen élniük, hanem hasznos tagjai lehessenek a társadalomnak.

Vagy diakmunka.

De persze vannak kivételek.


Nem tudom hol laksz, én álláskereső oldalakon néznek körül, ott be lehet állítani a szűrőben hogy 4-6-8 órás munkát mutasson.

2019. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Jesszusom :DDD ennyire nem lehetsz tudatlan.. tényleg rád férne a munka, hogy önállósodj...:D AKÁRMILYEN munka lehet 4 órás, ha a munkadzerződéd megírásakor úgy allapodtok meg. Lehetsz te pincér csak a déli órákban 4 órára vagy titkárságon is dolgozhatsz 4 órát, biztos keres a Tesco is pl nemtudom milyen posztra... a négy órás állás az egy sima állás 4 órára bejelentve :D


Mentsetek meg, remélem 10 éves vagy :D

2019. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


Nem tudom eldönteni hogy ő most troll vagy csak ennyire sötét...

2019. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!