Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak olyan vagyonőr munkák...

Vannak olyan vagyonőr munkák amiben nem kell éjszaka dolgozni és 8 órás?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem 12 órás műszakok vannak ami szerintem sok. 24 órás meg egy vicc. Nagy bevásárló központokban hány órás egy műszak általában?

2015. júl. 24. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Van, de ahhoz nem vagy elég "csókos."
2015. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne külföldön ez mennyire jellemző. Milyen külföldön vagyonőrnek lenni?
2015. júl. 24. 18:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön nem úgy van mint itt hogy oda ülnek az íróasztal elé és kész. Csak arra kell vigyázni hogy ha elalszik bele ne verje az orrát az asztalba. Oda kinn nem mint vagyonőr van, hanem mint ügyintéző. Perfekt irányítja a ki és bejövő forgalmat, szállítást. Ő adja ki , veszi be a fuvarokmányokat is. Abszolút számítógépes ismerettel. Nyilván ő bele lát a termelésbe is, a gépen keresztül. Így akár még vagyonőrnek is lehet hívni őket.
2015. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Bankokban egészen biztosan csak 8 órát dolgoznak, mert még soha nem láttam őrt nyitvatartási időn kívül a közelükben. Kivéve persze a Magyar Nemzeti Banknál, de nem az az általános.
2015. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Külföldön alapból nem maffia módszerekkel működnek a vagonőrcégek mint itthon.

Nem hiszem hogy nagyon létezik 8 órás vagyonőr munka én 5 éve vagyok vagyonőr de egyszer se találkoztam ilyennel!

2015. júl. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első hosszabb távú vagyonőri munkám pont ilyen.Elsőnek:nem volt soha ismerős általi munkám,ide is idegenként kerültem.

Éjszakai munka nélkül sok lehetőség van,de 8 órás kevesebb.PL:

Posta, hétfőtől-szombatig nappal az jóval több, mint heti 40 óra.(ahol élek)

Bankok,kissebb-nagyobb üzletek esetleg 8 órásban,de az ritka(éjszaka már zárva vannak,max.diszpécser van akkor)

8 órás:Gyárakban,Kormányhivataloknál...

Merre felé élsz?Mik a lehetőségek?

2015. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Veszprémben, itt nem sok lehetőség van. Gyárban dolgozom de váltani akarok mert ez a munka túl monoton nekem. Nem váltottam még ki ez engedélyem de a bizonyítvány megvan. 10 órát is vállalnék de még 12 is de akkor lehessen laptopozni, 24 óra az nálam teljesen kizárt dolog.
2015. aug. 4. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"12 is de akkor lehessen laptopozni, "


Nem azért lennél ott, hogy szórakozz, hanem -bármilyen meglepő- a munkáért kapod a fizetést!

2015. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj! Elárulok egy titkot! Laptopozni semmilyen munkahelyen nem lehet, semmilyen munkakörben!


Persze, ha elég értékes a munkád, elég pénzt hozol a cégnek, akkor elnézik, ha néha ránézel egy kicsit az indexre, de ez sehol nem a támogatott munkahelyi elfoglaltságok közé tartozik (masszázs szék nem kellene mindjárt?)

2015. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Több olyan vagyonőrt ismerek aki laptopozik a munkahelyén. Persze biztos többségben van az a hely ahol nem lehet. Mondjuk ott engem vagyonőrként sose fognak látni. :)
2015. aug. 6. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!