Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapsàg màr nem divat az...

Manapsàg màr nem divat az alkalmi munka? Lehet még azért valahogy talàlni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam akàr alkalmi munka is jó lenne nekem ideiglenesen. Semminel jobb legalabb valamennyit keresnék. Beirtam hogy alkalmi munka meg a legkozelebbi varos nevet de nem talalt a google csak olyan munkat ami nem alkalmi es az en nem is lehetnek. Mert nem az a vegzettsegem. Szoval hogy lehetne ilyen melot talalni?? Olyanra gondolok ahol adnak ilyen alkalmi szerzodest aztan majd hivnak mely napokon kene dolgozni. Ott nem is kell mindennap.

2019. márc. 5. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Itthon nem igen divat ez mivel keveset fizetnek, szerintem külföldön van ez úgymond felkapva, ahol kb 4 órába is kapsz egy jobb fizetést
2019. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Aki keres, az talál. Jó látni, hogy érdekel a munka.
2019. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Raktárakat nézz meg, pakolós munkákat, alkalmi szerződéssel akár napi fizetéssel szoktak foglalkoztatni embereket, beugrókat "elfogadni".
2019. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A munkakeresés kicsit aktívabb dolog annál, hogy rákeresel egy szóra a neten, majd elkönyveled hogy nincs ilyen, és akkor minden megy tovább. Közben reggeltől késő estig itt ba$zod a rezet, és írod ki a hülyébbnél hülyébb kérdéseket. Rólad viszont abszolút elhihető hogy nem troll vagy, hanem egy életképtelen ember.
2019. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolkoztál azon, hogy felregisztrálsz egy közösségi portálra, amit direkt állás keresésre találtak ki?

Ott meg tudod adni a végzettségeid, hogy miket tudsz és milyen munka érdekelne.


Esetleg még azt tudom javasolni, hogy olyan honlapokat böngéssz át, ahol állások vannak felsorolva; ott szűtőt istudzs beállítani, így nem jön ki olyan munka ami nem alkalmi vagy nincs meg a végzettséged.

2019. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Munkaerőközvetítő cégeket kell keresni, ők foglalkoznak olyannal, hogy szervezetten mindig annyi dolgozót küldenek, amennyit éppen kér aznapra a cég. Nálunk is volt ilyen.
2019. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A múltkor belefutottam egybe akaratomon kívül, határozatlanként hirdették, aztán mikor felhívtak, kiderült, hogy alkalmi munkavállalással tudnának foglalkoztatni, később se adnának szerződést, ez csomagoló munka lett volna. Egy ismerős kis élelmiszerboltban dolgozik régóta alkalmival, mellette kapja az fht-ét,nincs végzettsége hozzá.
2019. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemigen találni, mert feleslegesen megnöveli az adóval a faksznit.
2019. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!