Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat a vállkendő nagyon...

Divat a vállkendő nagyon kivágott vagy pánt nélküli alkalmi ruhához? Vagy pl templomi esküvőre elvárás is?

Figyelt kérdés
Sosem figyeltem, másokon van-e ilyen. Most egy vékony pántos ruhában lennék esküvőn, és eléggé szabadon hagyja a vállat stb. Egyrészt kicsit zavar mert visszafogottabban szoktam lenni, másrészt nem tudom templomban ciki-e így. Bár azt sem tudom hol lehet ilyet baráti áron gyorsan beszerezni....
2018. aug. 11. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én bolerót gyakrabban láttam embereken.


Templomban illik elfedni a vállat, de ma már lazábbak a szabályok ilyen téren és nem feltétlenül néznek ki ha nem teszed. Viszont kényelmi szempontból is megéri vinni valamilyen felsőt mert bent hűvös van.


Alkalmi ruhákat áruló üzletekben kapni. De szerintem kínaiban is találsz nagyobb alakú elegánsabb sálakat amit akár később is hordhatsz.

2018. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!