Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségi nélkül is lehet az...

Érettségi nélkül is lehet az embernek tisztességes jól fizetö àllàsa és ezàltal boldog élete?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos ez az érettségi?? Lehet boldogulni nélküle?? Attól még lehet boldog életem hàzam autóm csalàdom?? Sajnos engem középiskolából régen eltanàcsoltak annyit àllatkodtam igy csak okj-s tanfolyam a legnagyobb vegzettsegem.

2019. márc. 6. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Akkor estin végezd el. Szerintem biztos elő fog jönni, hogy jó lenne, ha meglenne.
2019. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Szóba se állnak veled.
2019. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Jaaaj Obelix

Szüleid lenyugidtak már?

Figyelj mi az okj végzettséged?

2019. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem semennyire, az érettségi egy annyira egyszerű dolog, hogy kb bármelyik betanított majom is átmenne rajta. Magára adó cég szóba se áll valaki olyannal komolyabb, jól kereső állás tekintetében, aki egy szaros érettségire se képes.
2019. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Még jól menő vállalkozó is előbb lehetsz érettségi nélkül, mint jól fizetett alkalmazott.


Sajnos ez a tendencia, persze egy kevés kivétel mindig van.


Ha van OKJ-d, szerintem is tedd le az érettségid, mert annak hiánya komoly visszahúzó erő az álláskeresésnél.

2019. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha az az okj tanfolyan olyan szakmát ad a kezedbe, amivel élni is tudsz, van hozzá tehetséged, simán eljuthatsz vele egy vállalkozás alapításához.

Csak érettségivel manapság nem igazán boldogul senki sem.

2019. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
86%
Felejtsd el,hogy anélkül lesz tisztességes,jól fizető állásod Magyarországon :D Szedd össze magad ne állatkodj és tedd le az érettségit esti suliban.
2019. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó szakmád van, jó vagy benne és tudsz és akarsz is dolgozni, és főleg, ha saját vállalkozásban csinálod, akkor tudsz jól keresni.
2019. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, van csaladom, jo melom, sajat haz, auto.

Nem luxus, de megvan ami kell.

2019. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"Érettségi nélkül is lehet az embernek tisztességes jól fizetö àllàsa" Igen, ha tud indítani egy menő vállakozást.

"és ezàltal boldog élete?" Alapvetően nem a pénztől boldog valaki. Bár a hiánya sem boldogít.

"Mennyire fontos ez az érettségi??" Nagyon sok munkához nem kell, de ez egy szűrő.

"Lehet boldogulni nélküle??" Alig.

"Attól még lehet boldog életem hàzam autóm csalàdom??" Igen.

"Sajnos engem középiskolából régen eltanàcsoltak annyit àllatkodtam igy csak okj-s tanfolyam a legnagyobb vegzettsegem." Akkor ne állatkodj! Érettségizz le! Az érettségi bizonyítvány nélkül most se nagyon, de recessziós időszakban egyáltalán nem fognak szóba állni veled a munkáltatók. Márpedig, mielőtt menő vállalkozó leszel esetleg, 5-10 évig alkalmazott leszel.

2019. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!