Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha anyám kollégája...

Mit tegyek, ha anyám kollégája be fog mószerolni holnap, hogy látott?

Figyelt kérdés

Kikísértem egy barátnőmet a vonatra, mert neki korábban ment. Erre ülök a váróban, megjelenő, kidülledt szemmel bámul... Holnap az lesz az első dolga...


Ugyanezt csinálják, "nem köszönt", "fájdalomcsillapítót vett a gyógyszertárban". Mindennél és ez teljesen komoly... Olyan szinten elegem van belőlük, hogy az szavakkal el nem mondható...


A pláne, hogy elmúltam 20 éves, semmi közük kivel , hol és mit csinálok. Nagyon elegem van, de mindenért beköpnel, nem vicc. Holnap az lesz az első.


2019. márc. 7. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, miért lenne abból bármi gond, hogy a barátnődet kikísérted a vasútállomásra. Esetleg ellógtál emiatt Gimnáziumból (tudom, már 20 vagy, de esetleges évismétlés miatt kérdezem)? Vagy egyetemi órákról? Vagy munkából?


Mi történik bemószerolásnál? Édesanyád megdorgál vagy hidegen hagyja?


Vagy esetleg egy helyen dolgoztok csak ő más projekten vagy és a főnöködnél mószerolna be?


Ha igazából semmi bajod nem lesz belőle, hagyjon hidegen, had beszéljenek Rólad, ha ez jól esik nekik.

2019. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Tudom, anyád tanárnő az iskolában és elmondja a tanáriban, a múltkor már olvastam részletesen kifejtve a gyógyszertáras kérdésnél, ismerik a patikust, egész tanári kar erről beszélt hogy mit vettél a gyógyszertárban stb...

Unalmas, nagyon-nagyon-nagyon unalmas.

2019. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
20 évesen csak nevetnék ezen.
2019. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdés ki van emelve, gondolom fennáll még a veszélye, hogy bemóseróljon, esetleg, mivel hétfő van, be is mószerolt.


Azéta azt is megértette,m, hogy arról lenne szó, az egész tanárikar rólad beszélne ez ügyben (ezt nmásik kommentből olvastam).


Mivel ők az idősebbek, nem tudsz tenni semmit. Amikor én kamasz voltam és Édesanyámnak mószeróltak be, hogy ezt meg azt csinálta, meg hasonlók végig hallgattam Édesanyjám dorgáló szavait, aztán éltünk tovább. Tiszteletből nem szóltam be nekik, hogy törődjenek a maguk dolgával. Szerintem ez nem az az eset, hogy a sarkadra kell állni és megállítani őket, mert akkor meg azért mszerólnának be.


Hagyd rájuk.:)

2019. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!