Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is megbánta, hogy CNC-s lett?

Más is megbánta, hogy CNC-s lett?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2019. márc. 11. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak azért, mert a szakmám autószerelő. És abban kellett volna maradni.
2019. márc. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért bántad meg?
2019. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz? Hajlítás? Eszterga?
2019. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Marós vagyok.

3 műszakban több gépen kell egyszerre dolgozni miközben a kolégák folyamatosan csesztetik egymást és engem is.

Másnál is ez a helyzet?

2019. márc. 11. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Az hogy idióták a kollégáid nem a cnc szakma hibája.
2019. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem bánnám ha lenne egy ilyen képesítésem. Lehet, hogy gyárban sok a bunkó, de ne ebből indulj ki.

A CNC egy nagyon keresett szakma. Apám is ezt dolgozza, évekkel ezelőtt sokat panaszkodott a kollegákra és a vezetőségre, hogy mindenki pletykás és lenéző, de mióta egyre jobban megbecsülik a magas tapasztalat miatt, nem is foglalkozik ezzel, mert szép összegeket tud haza hozni.

Én kicsit másképp lennék vele, ha kitanulnám azzal a lendülettel tanulnám a németet és mennék is ki külföldre 3x annyi fizetésért.

2019. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
5 tengelyes gépeket programozok, imádom a munkám, mellesleg nettóban keresek fél milliót havonta, nem nem bánom. Szar helyet fogtál ki, van ilyen, keresni kell egy másik munkahelyet, hidd el találni fogsz jobbat.
2019. márc. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is utálom már az egészet!-valszeg mert van egy ritkabunkó kollégám,elvárja hogy mindenki az ő f...cát szopja!-az összes fiatalt magamellé állítja,nyalja a s..güket! oszja az észt nekik,pedig nem is cnc-s. engem utál, mert én nem nyalok neki, és nekem nem tudja ostani az észt,mer már akkor cnc-s voltam mikor ő még vasat sem látott!
2019. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Konkrétan, ha csak nem ba*szod át a cégeket, hogy van 3 év szo*pási tapasztalatod, és ezt nem veszik észre akkor talán nem bánnád meg, hogy elvégezted ezt a mocskot, de még akkor is ott vigyorog rád a 4-5 műszak 220 ezret lobogtatva magyarországon külföldöm többet kapsz de egy kicsivel többet kell szo*pni, és akkor mondják hogy a ku*rváknak azért gyomor is kell hogy tudd csinálni... ehhez milyen gyomor kell b*azd.
2019. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!