Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel lepjem meg a főnökömet/m...

Mivel lepjem meg a főnökömet/munkatársamat, aki bekerült a kórházba?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni valamivel, miután kijön a kórházból, hogy kicsit felvidítsam. :)

2019. márc. 11. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Csináld meg a munkáját, hogy ne legyen annyi lemaradása.
2019. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha személyesebb vele a kapcsolatod, akkor látogasd meg, vigyél be neki egy-két könyvet (elég ha csak kölcsönbe adod) és 1 kiló banánt vagy narancsot.

Na kevésbé, akkor küldj neki emailben pár elektromos könyvet (pl. canadahun pont com-ról keress), mai 5,5-6 colos telefonokon már ezek is kényelmesen olvashatóak. Ez is gesztus, hogy gondoltál rá.

2019. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Menj be a kórterembe, durrants egy nagyot (galamb), és kiabáld hogy Meglepetééés! :D
2019. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Törd el az egyik lábát! - Vicceltem!

Meglátogathatnád, ha az időd engedi és nem tiltakozik ez ellen!

2019. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan helyen van, hogy nem szeretné,hogy meglátogassuk, így gondoltam arra, hogy mikor visszajön meglepem valamivel. Egy másik munkatársam saját kezűleg készített neki egy kis dekorációt, szal ez már ki val lőve.
2019. márc. 12. 08:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is több olyan munkaerő kéne, mint Te! Egyszerűen elolvastam a kérdésed és boldog lettem, hogy ilyen aranyszívű ember vagy! <3


Én vagy készítenék valamit kézzel vagy, ha a többiek vevők rá, egy humoros, rövid saját szerzeménnyel fogadnám; dal/rap/vers. Nem baj, ha hamis, csak lehessen rajta nevetni. Minél viccesebben előadott, annál poénosabb.


Esetleg csoki vagy valami apró poénos dísztárgy.

2019. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hatos voltam, amúgy szerintem is jobb, ha nem látogatod (bár írtad, hogy nem fogod és a miértjét); 2017-ben műtöttek és úgy néztem ki, hogy külön kértem az embereket, ne jöjjenek. Kellemetlenül éreztem volna magam, ha lát egy kolléga, barátosné, stb. Szóval tényleg jobb, ha visszatérésekkor lepik meg az embert (magamból kiindulva).
2019. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen vicces üzenetes táblacsokik. De ha te csinálsz egy bonbonra "borítást" valami vicces szöveggel, rajzzal, az is jó lehet. Irsz rá valami rá jellemző verset. Nálunk a családban ez a versírás nagyon bejön. Minden alkalomra készülünk valami viccessel.
2019. márc. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak vicces feliratos táblacsokik. De ha te csinálsz egy bonbonra borítást, és írsz rá valami vicces-személyeset, akár egy kis verset, az jó lehet. Rajzolhatsz is rá.
2019. márc. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2x ment el kb ugyanaz. Jó ötletelést!
2019. márc. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!