Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnapi nap az munkaszüneti...

Holnapi nap az munkaszüneti nap lesz vagy még dolgoznak?

Figyelt kérdés
Vagy ez most hosszú hétvége lesz?? Egész nap nàlam van a mobil és vàrom hogy hivjanak. Munkanelkuli vagyok. Holnap még hivhatnak??

2019. márc. 13. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Hosszú hétvége lesz. Péntek-szombat-vasárnap. Holnap csütörtök van. A többit rád bízom.
2019. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
79%
Holnap még csütörtök, a hosszú hétvége az péntektől van.
2019. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Holnap hívhatnak még, pénteken nem. Akkor lkenne kissebb a valószínősége, hogy nem ünnepnapon+hétvégén nem hívnának, ha mondjuk holnapim csütörtök lenne március 15, péntek 16-a és utána jönne a hétvége; akkor, hiába nem ünnep a márvcius 16 és hiába esik hétköznapra, nem hívnának.
2019. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel pénteken lesz 15.-e,ezért holnap még nem lesz munkaszünet.
2019. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszi. Azt hittem ez egy negy napos hosszu hetvege lesz.
2019. márc. 13. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Te mit ünnepelsz 14-én?

Durva, hogy egyesek mennyire nincsenek képben alap dolgokkal.

2019. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Regen volt hogy megadtak a 4 napos hetveget.
2019. márc. 13. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor adnák meg, ha március 15-e csütörtök vagy kedd lenne; így az ünnepnap és a hétvége közötti nap sem kellene megjelenni; cserébe ledolgozni egy szombati napon. Ez régen is így volt. Ha március 15-e (vagy bármilyen más ünnep) péntek vagy hétfő, nem fognak 4 napos hosszú hétvégét csinálni.


Precedens arra, hogy egy ünnepnap péntekre esett és ezért már csütörtökön se kellett menni dolgozni eddig sosem volt. Olyan se, hogy egy ünnep hétfőre esett és ezért kedden se kellett bemenni.


Summa summarom, mivel március 15-e idén péntekre esik, van rá esély, hogy felhívjanak Téged 14-én, mivel munkanap lesz holnap.

2019. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a gyökér Obelix-troll! (Vagy Balázska!)


Ne etessétek!

2019. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Obelix lesz (már ő is letitkosította a nevét), Balázska idézőjelezik és mindenkivel ellenkezik.


###


Kérdező, ha amúgy nagy valószínűséggel holnap hívnak; nem halasztják jövőhétre, szóval úgy készülj! ( Ünnep előtt le szokták azt rendezni, amivel keresni fognak).

2019. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!