Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? A főnököm időnként...

Mit tegyek? A főnököm időnként a nagy nyomásra hivatkozva szörnyű rossz hangulatban van.

Figyelt kérdés

Egyik nap nem tudtam végighallgatni a panaszát, mert nagyon kellett pisilnem. Hallgattam, hallgattam, de nem volt se szünet, se vége. Elnézést kértem, jeleztem, hogy mosdóba kell mennem. Mikor visszajöttem, megkért, hogy ne hagyjam többet ott, míg nem fejezi be.

Mondtam, hogy mosdóban voltam, sürgős volt.

Azt felelte, hogy akkor is rosszul esik neki.

Hirtelen elnézést kértem. Majd aztán esett le, hogy tulajdonképpen mi történik.

Elnézést kértem, mert pisilnem kellett? MI VAN?


Tanácsot szeretnék kérni, mit tegyek vagy ne tegyek... Előre is köszi



2019. márc. 13. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggódj, az enyém szóba sem áll velem....
2019. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Szex.
2019. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézzél másik állás után. Nem normális a főnököd.
2019. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb vegyél fel pelenkát:).

Igazából vagy megszoksz vagy megszöksz. Ha csak lelki lábtörlőnek használ, de téged személy szerint nem csesztet, akkor engem nem zavarna különösebben. Igazából ő cseszi el a cég idejét, nem te, ha azt akarja végighallgasd.

Arra viszont figyelj, hogy ne hagyd magad behálózni, mert lehet ezt akarja, hogy aztán manipulálhasson.

Tehát ez nem a világvége, de azért nézhetsz új állást, hogy válthass.

2019. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kolléganőm én olyan szertnék lenni, mint ő. Ugyanis ő volt az, aki tisztában volt a jogaival, a határokkal (mind amiket neki vagy másoknak nem szabad átlépni) és, ha látta, hogy mások pl ezt feszegetik vagy a jogait kezdenék sérteni, nem üvöltözve, nem flegmán; szimplán határozottan megszólalt, hogy ezt most így abbahagyjuk.


Ilyen sziuációban is azt csinálta volna, hogy elmegy, vizel, visszajön és, ha a főnök rákezd erre, hogy ne hagyja ott meg stb. határozottan megszólalna "A toalettet használtam, amihez jogom van, kérlek ezt tartsd tiszteletben, ahogy fordított esetben én sem sértődnék meg. Főleg, hogy nem munkaügyben csevegtünk, amikor pár percre elmentem. "


Ha ezen megsértődik, megsértődik, kirúgni nem tud, mert nem előtte vizelted össze magad. :D


Én azért is dicsőitem ezt a kolléganőmet, mert az én életem középpontjában nem énmagam állok, amit kihasználnak; ha valamikor magamnak kedvezően járok el akkor abból születnek a bonyodalmak és piszkosul elegem van belőle; hogy a lelkileg gyenge emberek kiszipolyoznak, mert megtehetik, mert tudják, hogy hagyom. Amióta elkezdtem őt utánozni :) azóta engem is elkezdtek nagyobb tiszteletben tartani.


Ezt tudom Neked is javasolni.

2019. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!