Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindig a munkahelyemről...

Mindig a munkahelyemről álmodok. Hogy lehetne ettől megszabadulni?

Figyelt kérdés
Elégedettek velem a munkahelyemen, kedvelnek engem és értékelik a munkámat. Pár hónap közfoglalkoztatás után felvettek most teljes állásba, mindig dicsérnek. Mégis mindig olyanokat álmodok, hogy rájönnek, hogy csak egy "csaló" vagyok, nem is értek semmihez, csalódnak bennem, leszidnak és nagyon frusztráló érzés, mindig rosszkedvűen kelek.
2019. márc. 15. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most új az élmény, hogy felvettek teljes állásba, van rajtad némi bizonyítási vágy, megfelelési kényszer, emiatt stresszes vagy. El fog múlni egy idő után. Mikor új voltam a munkahelyemen, nekem is ez volt egy ideig.

Tudatosítsd magadban, hogy ezért álmodsz ilyeneket és nyugtasd magad, akár ki is mondhatod magadnak, hogy minden rendben, jó dolgozó vagyok, biztos állásom van, stb. De idővel amúgy is enyhül.

2019. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam munkahelyről vagy a fősuliról álmodni, akár felmondás/suli elvégzése után is, ha ott "rabszolgaként" sínylődtem. Tehát ha nem normál szabad életet éltem ott. Meg ha túl sokat tanultam/dolgoztam ott. Ugyanilyen okból álmodtam már olyan bicikli túráról is, amelyik a való életben extrém nagy volt. Például Bécsbe tekertem ki és el voltam tévedve a nemzeti parkban. Ami a valóságban is hasonlóan volt.

Nem is emlékszem olyan álmokra ami normál hétköznapi életről szólt volna. Például álmomban sosem vásároltam boltban.


Egyet értek az első válaszolóval is.

2019. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!