Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nem tudják elfogadni, hogy kirúgtak 3 nap után a munkahelyemről?

Figyelt kérdés

Már 1,5 hónapja történt, de azóta is a fejemhez vágják naponta, hogy ez mekkora szégyen, és ilyen még soha nem történt a családban.

Az ottani főnököm azt mondta első nap, hogy 3 óra alatt pakoljak le 3 raklapot, de csak egyet sikerült, és másnap már azt mondta, hogy lassú vagyok, harmadik nap ki fog engem vágni, harmadik nap reggel már bementem, és azonnal belém kötött, hogy én milyen lassú vagyok, hülye vagyok, stb. Kb 1 óra múlva meg oda jött hozzám, és hazaküldött. Kirúgott.

Soha nem dolgozta előtte árufeltöltőként. Nem volt egyszerű békáznom, főleg, hogy előtte meg sem mutatta senki, hogy működik.

Diákmunka volt.

Mit kezdjek azzal, hogy a szüleim ezt nem tudják elfogadni?


2018. szept. 22. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, engedd el. Keress másikat.
2018. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress jobb szülőket.
2018. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben annyira nem sajnálnám azt az árufeltöltői munkát, de te tudod.

A szüleid meg buták (már bocs) hogy ez miatt megszólnak, főleg hogy ez csak egy diákmunka ergó te csak diák vagy és nagy valószínűséggel nem ezt fogod csinálni az elkövetkező 40 évben, legalábbis ha jól tanulsz biztos nem ezt fogod csinálni.

Keress másik melót amit jobban tudsz csinálni, manapság a munkaerőhiány miatt a diákmunkákból Dunát lehet rekeszteni...

2018. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak diákmunka, nem rúgtak ki, mert csak szövetkezeten keresztül voltál. Hasonlót én is átéltem, azzal a különbséggel, hogy engem nem "rúgtak ki", én jegeltem az adott helyet. Engem kikezdett a többi diák és a rám bízott feladatokat nem vagy csak nagyon nehezen láttam el. Úgy kezdődött, hogy megaláztak így az önbizalmam aláásták, aztán utána folyamatosan cikiztek, végén már annyira ki voltam, hogy a rám bízott feladatokat se bírtam ellátni. Utána kezdtek el hülyézni, és ordítani velem, mikor nálam is betelt a pohár akkor visszaordítottam. Aztán másik gépnél látták mi van, és kiküldtek még lehiggadok mert látszott rajtam, hogy nem sok kell ahhoz hogy beverjem az egyik gyökér képét, aztán lesz☻rtam volna mi lesz. Sok ilyen gyökér van a világban, mint ez a f☻sz főnök, és még rengeteg ilyen h☻lyével fogsz találkozni, meg kell tanulni őket elviselni.



Nyomást gyakorolnak ránk, akkor elkezdünk szorongani és megakarunk felelni, de minél jobban megakarunk felelni, annál több hiba csúszik a gépezetbe. Az ilyen gyökerek meg ezen élvezkednek, hogy van valaki akin uralkodni tudnak. Lehet otthon őket nyomják el. Keress másik diákmunkát, pl. szórólapozás, forgalomszámlálás vagy borítékolás stb!


Szüleid se normálisak, már bocsánat, de talán nem másokhoz kéne hasonlítani, nem dől össze ettől még a világ és holnap is fel kell a nap. Csak diákmunka, rázd meg magad és lépj tovább!!! :)

2018. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rúgd ki a szüleidet.

Szarul csinálják a dolgukat....

2018. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!