Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem akar magával vinni...

Miért nem akar magával vinni a céges buliba?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet hogy megtudtam hogy a céges rendezvény, vacsora tánc ilyesmi, vihetik magukkal az ott dolgozók a párjukat, még ugyan sok idő van addig, de a párom már tudja hogy vihetne magával és mégsem szólt egyből ahogy megtudta, annyira nem lesz soká hogy ne kellene még szólnia.

Ha nem hív meg az miért lehet? És hogyan reagaljak a helyzetre? Én szeretném ha elhivna, ha nem visz ilyenre nekem olyan az érzésem mintha szégyelle. Nektek erről mi a véleményetek?



2019. márc. 15. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolatolvasás? Az még nem megy a férfiaknak.


Lehet, azért is nem hív, mert szeretné elengedi magát a kollégáival és nem rád figyelni egész este, hogy ne érezd magad kellemetlenül vagy ne kelljen szórakoztatnia, hiszen kikapcsolódni megy a céges buliba, ti pedig, mint írod, elég sok ideje vagytok együtt, feltételezem, normális a kapcsolat, tehát vagytok eleget együtt. Neki is kijár.

2019. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Azért ez is egy jó párkapcsolat lehet.


A kérdező "megtudta" hogy lesz céges rendezvény, és már előre azon agyal, hogyan kanyaríthatna egy kiadós veszekedést a dologból. Bírom az ilyen előre haragszom rá azért amit még meg sem tett dolgokat.


Amúgy úgy vagyok vele, hogy normális embernek a párkapcsolata mellett marad "magán" élete is. Barátok, kollégák, hobbi, egyedüllét, szórakozás. Attól hogy valaki a párja, nem kell hogy mindig minden helyzetben egymás seggében legyenek.

2019. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én nem tudom miből gondoljátok hogy ebből veszekedés lesz :)

Egyszerűen szeretném ha elhívna, tudjam hogy gondol rám és szeretne velem lenni. Attól hogy én ott vagyok attól meg el tudhatja engedni magát, szerintem pont az a gáz kapcsolat, ahol egy munkahelyi buliba nem hívja el valaki a párját amikor arra van lehetőség, azért . Pl amiket ti irtok, hogy valaki feszeng a munkatársai előtt ha ott van a párja, na az ciki szerintem. Arról már ne is beszéljünk ha valaki azért nem hívja meg a párját mert túl sokat flortolt vagy viszonya volt a munkahelyén...:D

2019. márc. 16. 22:25
 14/16 A kérdező kommentje:
Plusz aki azt írja hogy beszéljem meg vele, attol kérem hogy adjon tanácsot hogy ezt hogy lehet felhozni, PONT AZÉRT MERT NEM AKAROK VITAT BELŐLE. Erről szól a kérdésem.
2019. márc. 16. 22:27
 15/16 anonim ***** válasza:

"Attól hogy én ott vagyok attól meg el tudhatja engedni magát, szerintem pont az a gáz kapcsolat, ahol egy munkahelyi buliba nem hívja el valaki a párját amikor arra van lehetőség, azért "


Én se tudom elengedni magam, ha a férjem ott van valahol.

Úgy érzem, meg kell neki feleljek. És ezzel sok pasi is így van.

Sose rúgtam még be pl. olyan eseményen, ahol mindketten ott voltunk.

2019. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát én meg nem kerültem olyan helyzetbe, hogy feszengnem kelljen ha ott van a párom. És nagyon remelem hogy ő sem így gondolja, mert én személy szerint ezt nem tartom pozitívnak.
2019. márc. 16. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!