Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mennyire ciki hogy màr...

Az mennyire ciki hogy màr olyan sok munkahelyre jelentkeztem hogy ma felhivott egy és nem emlékeztem ràjuk hirtelen?

Figyelt kérdés
Nem emlékeztem hogy oda is elküldtem. Nem ugrott be milyen cég ez. Koma is azt mondta biztos sok helyre elküldtem màr. Igy van ki akarok törni a munkanélküliségböl. Ciki hogy alig ugrott be milyen cég ez??

2019. márc. 18. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Látszik hogy próbálkozol. Akkor ciki, ha minden állást megpályázol, a kőművestől a közgazdászig és a kb pozit se tudod. Hajrá, kalappal az interjúhoz.
2019. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. márc. 18. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire ciki én is mindig elfelejtem. Vagy olyan is van hogy hívnak és el se mondják normálisan a telefonba, hogy kik ők, úgy kell faggatni, hogy melyik cég, meg mit takarnak a kétértelmű mondatok az álláshirdetésben.
2019. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, voltam már így én is. Nézd meg az e-mailjeidet, hogy hova küldted, egyrészt ez alapján próbáld beazonosítani, másrészt ha telón hívtak, akkor a neten utánakeresni a telefonszámnak, így többnyire beazonosítható, hogy melyik cég, intézmény keresett.
2019. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!