Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy nagyon sok...

Miért van az hogy nagyon sok munkahelyre jelentkeztem és mégse hiv fel egyik se?

Figyelt kérdés
Gyàrakba jelentkeztem és nem hivnak. Pedig màr nem most küldtem el öket. Ilyen esetben mit kell tenni?? Màr nem igen tudom hova beküldeni.

2019. febr. 12. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle oka lehet.


Esetleg külsőleg nem vagy megfelelő, vagy nagyon elütsz az átlagtól. Én dolgoztam olyan helyen, ahol az osztályvezető az alapján hívott embereket állásinterjúra, hogy mennyire néztek ki jól külső alapján.

Az is elehet, hogy az önéletrajzoddal van gond: nincs normálisan megírva, esetleg a helyesírásoddal van gond. Az is lehet, hogy a tanulmányaiddal, vagy a korábbi munkahelyeid számával van a gond.

De előfordulhat, hogy lakóhellyel van a gond. Ha egy hírhedt balhésabb helyen laksz, akkor általában onnan nem szívesen vesznek fel embert az előítéletek miatt.

2019. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne várj!


Ha megoldható, menj be személyesen jelentkezni.

2019. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván az önéletrajzod alapján nem ütöd meg az elvárt szintet
2019. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én dolgoztam olyan helyen, ahol az osztályvezető az alapján hívott embereket állásinterjúra, hogy mennyire néztek ki jól külső alapján."


Kérlek, mondd, hogy ez valami állami szar volt és nem versenyszféra. Please, please... Én személy szerint eleve nem mennék olyan helyre, ahol fényképes önéletrajzot hívnak. Nem modellnek jelentkezem, hogy számítson.

Szerencsére megtaláltam a helyemet (fényképes önéletrajz nélkül) majdhogynem álomfizetésért.

2019. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez kérlek a Tesco volt.

A ruházati osztályvezető volt, aki így válogatta az embereket. Egy központi iroda volt, és ott volt a nyomtató, amivel árcímkét tudtál nyomtatni. Pont válogattam szét, amikor közölte, hogy idézzem "ezt nem veszem fel, mert ez kövér".

2019. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megis milyen elvaras kell ezekbe a szr gyarakba?? Oruljenek ha valaki odamegy. Es akkor most mi csinaljak hogy legyen melom??
2019. febr. 12. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!