Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ciki diplomásként...

Szerintetek ciki diplomásként betanított munkát végezni?

Figyelt kérdés
Azért csinálom ezt, mert ezt élvezem, amit a diplomámmal csináltam, az kifejezetten rossz volt. Még csak nemrég kezdtem ezt el, egyelőre csak a szűkebb környezetem tudja, ők persze nagyon örülnek neki, hogy végre olyan állásom van, amit szeretek. (Anyagilag kb ugyanott vagyok, szóval ilyen értelemben mindegy.) Viszont félek tőle, hogy majd a rokonaim meg ilyen random ismerősök, akikkel le kell állni az utcán beszélgetni otthon, azok belém fognak kötni emiatt, meg majd kinevetnek. Sose voltam valami magabiztos, meg semmi önbizalmam amúgy, azért félek ezektől a beszólogatásoktól.
2018. nov. 22. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbb diplomás is betanított munkát végez, azaz egy aluliskolázott embernek is be lehet tanítani rövid idő alatt, amit csinálni kell.
2018. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
nevezd magad "operátor"-nak, az nagyjából ugyanez, csak máshogy hangzik :D
2018. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te cikinek érzed, akkor igen. Ha csak mások érzik cikinek, akkor örüljenek neki, hogy ők mást csinálnak. Az egyik legjobb dolog az életben, ha olyasmit csinálsz amit szeretsz. Végül is az ébren töltött időd fele ezzel megy el az életben, szerintem nagyon nem mindegy, hogy munka közben is az utadat járod és a saját életed éled, vagy egy megosztott életet élsz. Gondolom a hozzád közelebb állóknak ezt nem nehéz elmagyarázni és megértik, mások véleménye meg legyen az ő véleményük...
2018. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen betanított munkát végzel?
2018. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
48%
Az ismerőseid tudják,hogy van diplomád=Valószínű nem vagy totál életképtelen nyomi...az pedig,hogy milyen munkát végzel, mi esik jol...legyen a te dolgod
2018. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Minden diplomának más az értéke. Ha a te diplomád csak betanított munkás bér szintig tudna eljuttatni, meg persze utálod is akkor semmit sem ér így nem “ciki”.


Ha olyan diplomával csinálnád, aminek ténylegesen nagy az értéke, akkor már kicsit furcsa lenne, de nem ciki.


Itt az a ciki, hogy felmerült benned ez a kérdés ...

2018. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyik tanárom mondja folyton, “a munka sosem szégyen”, nagyon igaza van.
2018. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Dolgozni nem ciki!!
2018. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Bizony,a munka nem szègyen,másokat kigúnyolni érte viszont az.
2018. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan munkakörben vagyok ami igazából egy betanított munka. Ennek ellenére felelősséggel jár és igencsak sokat kellett tanulni mire az ember elvégezte a szükséges tanfolyamot. Nálunk is vannak diplomások illetve sok olyan, aki épp egyetemet végez. Ez amúgy egy mindenki által ismert munkakör de sokan lenéznek minket. Ennek ellenére diplomával sem mennek el az emberek, legfeljebb csak más munkakörbe kerülnek át ha akarják. Ugyanis biztos állás és jól lehet vele keresni. Persze el lehetne menni egy multicéghez is de onnan sokkal könnyebben kiteszik az embert ha úgy alakul. Szóval a válaszom az, hogy magasról tegyél arra ki mit mond, nem mások fizetéséből élsz hanem a sajátodéból, te döntöd el milyen munkát végzel.
2018. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!