Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap reggel elbeszélés lesz...

Holnap reggel elbeszélés lesz a cégnél?

Figyelt kérdés

Epitoipari ceg vagyunk, ma betonoztunk egy csaladi háznál. A munkaidő egyebkent 6-16 tehat önmagában bőven elég.


Szerintem sokkal értelmesebb lett volna nagy beton keverőt hívni es le tudni a 20 cm mely betonozast 56 négyzetméteren. De kézi keverovel dolgoztunk öten. (Egy keverte kettő talicskazta kettő húzta)


Délután már látszott hogy nem végzünk, a fonok szerette volna ha benmaradunk túlórázni es befejezzük. Természetesen (?) kifizette volna a túlórát.


Tegyük hozza hogy további három órára lett volna szükség tehat este hétre végeztünk volna kb.


Természetesen senki nem akart maradni az őszinték közül, az egyik nyalonc persze visszakozott hogy hat a többiek mennének haza.


Ennek az eredménye egy “elbeszelgetes” lesz holnap reggel. Mik az érvek mellette es ellene?


Az en véleményem az hogy gyorsabb es gazdaságosabb lett volna géppel megcsinalni es egy délelőtt alatt vegezni. Ugyanakkor en nem vagyok hajlando reggel hattól este hétig dolgozni amikor plusz ket oram amugyis az utazással telik el.

Elkalkulalta magát es nem is volt realis 9 köbméter betonnal egy nap alatt vegezni ket talicskával stb stb. Igenis o hibázott. Ettol függetlenül sem vagyok hajlando három orat benn maradni, másnap is van nap. Hivott volna egy hatodikat aki semmi értelmes munkat nem tudott volna vegezni a szerszamok kapacitása miatt.


Mi a véleményetek?


2019. márc. 25. 18:04
 1/2 A kérdező kommentje:
el beszélgetes*
2019. márc. 25. 18:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt így megmondtad a főnöknek is, ugye? Ha nem hülye, akkor be kell látnia.
2019. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!