Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Határozatlan munkaidejű...

Határozatlan munkaidejű szerződésem van, ezért csak fegyelmivel tudnak megszabadulni tőlem?

Figyelt kérdés
Koholt vádak alapján képes egy tanári kar kicsinálni, kikészíteni egy nemrég jött kollégát, azaz engem. Lehet, hogy a korábbi helyzeteket is ennek köszönhetem? Napi szinten ment a szemétkedés, aminek az lett a vége, hogy minden egyes alkalommal kizárólag engem vesznek elő, pedig az összes kollégának a 7. osztállyal ugyanaz a problémája. Már maga az is kifogásolható, hogy az egész iskola problémájáért egy embert akarnak megtenni felelőssé. Bevallottam, igen én rossz tanár vagyok, mert én nem vagyok hajlandó bevinni a diákokat a "számtek" terembe, hogy tanulási idő alatt facebookozhassanak. Sem laptopot nem vagyok hajlandó bevinni az órára, hogy hangosan zenét hallgathassanak, ahelyett, hogy érdemi munkát végeznének. Igen, én egy rossz tanár vagyok, mert nem engedek a gyerekeknek. Nem akarom megismételni azt, amit a tavalyi kolléganő. Ezért én alkalmatlan vagyok. Ez ma az igazgatónő szájából hangzott el. Egy régi kolléganő, aki évek óta ott dolgozik, összeállt az új kollégával. Ez vajon mennyire számít abban, hogy mit kavarnak a hátam mögött, és ki akarnak fúrni az állásomból. Fel vagyok lelkileg a mai nap után kavarodva. Remélem érthetően fogalmaztam. Ti mit tennétek a helyemben?

2019. márc. 26. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Munkaügyi bírósághoz fordulhatsz, amennyiben tényleg neked van igazad!
2019. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De miért nem akarod? Mi az ami annyira élet fontosságú hogy megtanitod nekik?!
2019. márc. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most én mondom, hogy: Ez Magyarország?!

Be kell ülni a tanítási órákon a számítógép elé, ha törik, ha szakad, és hagy facebookozzanak azok a szegény kisgyerekek, mert otthon biztos nem jut rá elég idő. Ez igen. Tudod mit, igazad van. Van rajtuk és rajtad kívül okosabb ember, én tanítok nem a számomra megfelelő iskolában.

2019. márc. 27. 08:46
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ember, ezzel az ésszel fegyver nélkül is kozveszelyes vagy 😁 Miért mit akarsz? Profi Excel meg World kezelők legyenek? A többség leszarja ezt az egészet az emberek nagy része, egy csengohangot nem tud le menteni vagy egy videót, mit vársz ilyenektol? Nem fogják a kedvedért megtanulni nyugodt lehetsz, és ha sok embert fogsz megbuktatni, akkor téged húznak a répára, ezt fogadd el, foglalkozz azzal a pár emberrel akiket igazán érdekel, többit meg figyelmen kívül hagyod, érettségi 2est megfogjak csinálni hidd el, ez már akkor is így volt mikor én érettségiztem 2008ban! Akkor még internet sem volt semmi, fogtuk, órán körbe adtuk pendriveon a 150megas Half Life-ot, aztán multiba verettuk 😁 (mostani diákoknak egy jó tipp, ha nincs net infó órán), 25emberbol 20 játszott, év végén meg a tanár úgy engedett át minket hogy akinek sok 1esse volt beirt pár 5ost aztán át mentél 😁😁😁, ő se fogja megkockaztatni hogy az osztály 80%at megbuktassa, érdekes mégis teljesen felelősségteljes felnőtt emberek lettünk, na bumm....
2019. márc. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D Ezek nem fognak érettségizni.
2019. márc. 29. 17:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsi répa! Az oktatásban megvan a helye a számítógépnek, laptopnak, tabletnek, de... De a gyerekek nem arra használják, amire azt kapták. Te vagy a helyi BECS-nek a pöc@se? :D
2019. márc. 29. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A kicsi répa kiüt a nadragbol öcse ha nem beszélsz normálisan, milyen Bécs? Vagy micsoda? Mindannyian leerettsegiztunk hidd el 🙂
2019. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!